تمام خدمات دولت استرالیا تا سال ۲۰۲۵ آنلاین می گردد

تمام خدمات دولت استرالیا تا سال ۲۰۲۵ آنلاین می گردد

لیمو بلاگ: دولت فدرال استرالیا تا سال ۲۰۲۵ تمامی خدمات خویش را با استفاده از اینترنت عرضه می دهد و دیگر برای انجام هیچ كار دولتی نیازی به رجوع به هیچ اداره ای نخواهد بود.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از زددی نت، مایكل كینان وزیر خدمات انسانی و تحول دیجیتال استرالیا با بیان این خبر اضافه كرد: اجرای این طرح بی سابقه در جهت پیاده سازی چشم اندازی است كه برای آینده كشور استرالیا در نظر گرفته شده است.
بر اساس استراتژی ۴۸ صفحه ای دولت استرالیا برای سال ۲۰۲۵ این كشور باید تا آن زمان به یكی از برترین كشورهای جهان در زمینه عرضه خدمات دیجیتال مبدل شود و بعد از اجرای این طرح نه تنها همه اتباع این كشور به خدمات مختلف دولتی با استفاده از گوشی و كامپیوتر دسترسی خواهند داشت، بلكه استرالیا در این زمینه یكی از سه دولت دیجیتال برتر دنیا خواهد بود.
در بخشی از این استراتژی تاكید شده است: همپای بخش خصوصی حركت كردن كافی نیست و ما در خیلی از موارد نیازمند عرضه خدمات، سیاست گذاری ها و تجارب بهتری هستیم.
استراتژی دولت استرالیا در این زمینه دارای سه بخش است: عرضه خدمات یكپارچه و شخصی سازی شده به مردم، اطلاع رسانی به مردم در این زمینه و بخصوص در مورد نحوه استفاده شهروندان از داده های خود و تولید ظرفیت های لازم توسط دولت برای ورود به عصر دیجیتال.
بر اساس نقشه راه این استراتژی كه از این آدرس در دسترس می باشد، اولویت های بخش ها و سازمان های مختلف در این زمینه از سال ۲۰۱۸ تا سال ۲۰۲۰ مشخص شده است. علاقمندان برای مطالعه استراتژی دیجیتال كشور استرالیا می توانند به این نشانی رجوع كنند.

1397/08/30
15:36:15
5.0 / 5
5365
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲