آزمایش جدید تاكسی پرنده لیلیوم با موتور جت

آزمایش جدید تاكسی پرنده لیلیوم با موتور جت

به گزارش لیمو بلاگ یك شركت نوپای آلمانی از تولید نمونه اولیه تاكسی پرنده برقی خود اطلاع داده كه مجهز به موتور جت است. این محصول یك پرواز آزمایشی كوتاه را هم با موفقیت انجام داده است.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از نیواطلس، لیلیوم می خواهد تا سال ۲۰۲۵ خدمات تاكسی هوایی عرضه نماید و از همین رو كار آزمایش نمونه های اولیه این تاكسی ها را شروع كرده است.
لیلیوم از سال ۲۰۱۶ سرمایه گذاری هایی را در این حوزه شروع كرده و از حمایت مالی سازمان فضایی اروپا هم برخوردار می باشد. پیش از این شركت مورد اشاره آزمایشی را در ماه اكتبر انجام داده بود و تاكسی هوایی خویش را با قابلیت پرواز عمودی با سرعت ۱۰۰ كیلومتر در ساعت به حركت درآورده بود.

تاكسی جدید آزمایش شده هم به صورت عمودی به پرواز در می آید و با سرعت ۶۰ كیلومتر در ساعت حركت می كند. سپس تا ارتفاع ۹۱ متری اوج می گیرد و با چرخش های مختلف و تغییر مسیر حركت سرانجام در محل از قبل تعیین شده فرود می آید.
در جریان آزمایش جدید، این تاكسی برقی از قدرت مانور خوبی برخوردار بوده و نشان داد كه می تواند در صورت شكل گیری مشكل پیشبینی شده برای تغییر مسیر یا مانور مناسب اقدام نماید.
لیلیوم وعده داده كه مدل نهایی این تاكسی هوایی برقی بتواند با سرعت ۳۰۰ كیلومتر در ساعت حركت نماید. این شركت برای عرضه تجاری این تاكسی در دو یا سه نقطه از جهان تا سال ۲۰۲۵ برنامه ریزی نموده است.

1398/10/02
23:36:14
5.0 / 5
4950
تگهای خبر: تولید , خدمات , سازمان , شركت
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲