ابزار بازی دو نمایشگره تاشوی دل با دسته كنترل های جداشدنی

ابزار بازی دو نمایشگره تاشوی دل با دسته كنترل های جداشدنی

به گزارش لیمو بلاگ شركت دل در نمایشگاه سی ای اس محصول عجیب و منحصر به فردی را به معرض نمایش گذاشته كه یك ابزار بازی دونمایشگره تاشو با دسته كنترل های جداشدنی به حساب می آید.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از نیواطلس، این محصول تازه كه یوفوی مفهومی الین ویر نام گرفته شباهت هایی با كنسول بازی قابل حمل نینتندو معروف به سوئیچ دارد. البته تاشو بودن، دو دسته كنترل جداشدنی و تجهیز به دو نمایشگر آنرا از محصولاتی همچون سوئیچ متمایز می كند.
نمایشگر یوفو در مركز آن قرار دارد و دسته كنترل های آن در دو طرف این دستگاه قرار گرفته است. بر روی یكی از این دو دسته كنترل چهار دكمه و یك دسته كوچك و بر روی دیگری چهار دكمه متمركز و یك دسته دیگر نصب شده است.
نمایشگر یوفو هشت اینچی است و بنابراین بزرگ تر از نمایشگر ۶.۲ اینچی سوئیچ به حساب می آید. دقت آن هم ۱۹۰۰ در ۱۲۰۰ پیكسل است. اتصال یوفو به موشواره و صفحه كلید هم امكان دارد و در آن از پردازنده های نسل دهم اینتل استفاده شده است. دل قیمت و زمان ارائه یوفو را اعلام نكرده است.

دل از نمونه اولیه یك تبلت ۱۳ اینچی هم رونمایی خواهد نمود كه نمایشگر آن از وسط تا می شود. این تبلت اوری نام دارد و در مورد جزئیات فنی آن اطلاعات بیشتری در دست نیست.

1398/10/17
14:51:02
5.0 / 5
5132
تگهای خبر: شركت , محصولات , نمایشگاه
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱