دعوت یوسرن از دانشمندان و هنرمندان جوان برای ارائه سخنرانی های كوتاه و آثار هنری

دعوت یوسرن از دانشمندان و هنرمندان جوان برای ارائه سخنرانی های كوتاه و آثار هنری

لیمو بلاگ: رویداد بهاره یوسرن 2020 و روز یوسرن در چهارمین دوره بین المللی و شانزدهمین دوره ملی كنگره ژنتیك، 27 تا 29 فروردین ماه 99 در سالن اجلاس سران برگزار می گردد و پژوهشگران و هنرمندان جوان می توانند تا فردا 10 بهمن ماه برای حضور در بخش ˮمینیاتور تاكˮ این رویداد اعلام آمادگی و ثبت نام كنند.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، شبكه جهانی آموزش و پژوهش های علمی "یوسرن"، ثبت نام برای دومین دوره "مینیاتور تاك " (USERN mTalk) خودرا آغاز نموده است. منظور از مینیاتور تاك، سخنرانی های كوتاه شش دقیقه ای هستند كه در كنار آن یك هنرمند به ارائه اثر هنری( آرت پرفورمنس ) در مدت ۶ دقیقه می پردازد و بدین ترتیب علم و هنر به زیبایی در كنار هم قرار می گیرند.
یوسرن از علاقه مندان به ارائه سخنرانی های كوتاه دعوت به عمل آورده است كه در صورت تمایل به شركت در این رویداد كه همزمان با "چهارمین دوره بین المللی" و "شانزدهمین دوره ملی كنگره ژنتیك" برگزار می شود، تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه (۳۰ ژانویه) آمادگی خود برای حضور را در فرم به آدرس https: //bit.ly/۲RcaYEE اعلام كنند.
شبكه جهانی یوسرن همین طور از هنرمندان جوان دعوت كرده است در صورت تمایل به ارائه اثر هنری همگام با سخنرانی، تا ۱۰ بهمن ماه در فرم اینترنتی به آدرس http: //shorturl.at/bktER اعلام آمادگی كرده و آثار هنری خود شامل نقاشی، موسیقی، خطاطی و... را به ایمیل talk.usern@gmail.com ارسال نمایند.
مزایای شركت در "مینیاتور تاك" یوسرن چیست؟
سخنرانی های كوتاه یوسرن یا ارائه ۶ دقیقه ای از طرف پژوهشگران و دانشمندان جوان درباره یكی از موضوع های مورد پژوهش آنها، در عین حال یك رقابت علمی بشمار می رود و برگزیدگان بعد از رقابت با یكدیگر و داوری توسط اساتید برتر، در پنجمین كنگره جهانی یوسرن در سال ۲۰۲۰ موضوع خودرا به صورت سخنرانی ارائه خواهند داد. طی این دوره محققین جوان علاوه بر توانایی و تسلط علمی خود، از نظر دیگر مهارت ها مانند چگونگی ارائه، مهارت های سخنرانی و... نیز ارزیابی می شوند.
برگزیدگان بخ ش هنری این دوره نیز در پنجمین كنگره جهانی یوسرن در سال ۲۰۲۰، همزمان با ارائه سخنران های جوان، به خلق آثار هنری خواهند پرداخت.
به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، چهارمین دوره بین المللی و شانزدهمین دوره ملی كنگره ژنتیك نیز با همكاری انجمن ژنتیك ایران و یوسرن، ۲۷ تا ۲۹ فروردین ماه همزمان با رویداد بهاره یوسرن، در سالن اجلاس سران انجام خواهد شد. علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر درباره این كنگره می توانند به آدرس geneticscongress.com بازگشت كنند.


منبع:

1398/11/10
11:00:39
5.0 / 5
4306
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵