در رویداد نوآوری كسب وكارهای نوآفرین علوم انسانی مطرح شد

چالش های اجتماعی در ایران در حال فراگیر شدن است

چالش های اجتماعی در ایران در حال فراگیر شدن است

به گزارش لیمو بلاگ مركز نوآوری مدیریت و سیاستگذاری علم، فناوری و نوآوری مركز تحقیقات سیاست علمی كشور رویداد نوآوری كسب و كارهای نوآفرین علوم انسانی، اجتماعی و مدیریتی را با حضور ۲۰ تیم برگزار كرد.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، رویداد نوآوری كسب و كارهای نوآفرین علوم انسانی، اجتماعی و مدیریتی با هدف انتخاب ۵ تیم برگزیده جهت همكاری با مركز نوآوری با سخنرانی دكتر رضا نقی زاده، رئیس مركز نوآوری مركز تحقیقات سیاست علمی كشور آغاز به كار كرد.
دكتر نقی زاده به معرفی اهداف مركز نوآوری پرداخت و شركت كنندگان در روز نخست فعالیت خویش را با عنایت به اهداف مركز برای داوران شرح دادند. در انتها روز نخست بنا بر نظر داوران ۸ تیم منتخب عرضه شدند تا خویش را برای شركت در روز دوم این رویداد آماده كنند. دكتر رضا نقی زاده، دكتر ناصر علی عظیمی، دكتر اكرم قدیمی، دكتر ناصر باقری مقدم و دكتر كیارش فرتاش داوران روز نخست این رویداد بودند.

در روز دوم این رویداد دكتر وحید احمدی، مشاور وزیر و رئیس مركز تحقیقات سیاست علمی كشور با اشاره به اینكه مركز نوآوری مركز تحقیقات سیاست علمی كشور بعنوان شبكه هماهنگی بین مراكز نوآوری عمل خواهد كرد، اظهار داشت: علوم انسانی پایه اصلی خیلی از علوم را شكل می دهد و در كشورهای پیشرفته از علوم انسانی بهره برداری خوبی صورت گرفته است.
وی با تاكید بر اهمیت پرداختن به حوزه علوم انسانی اظهار داشت: چالش های اجتماعی در ایران در حال فراگیر شدن است و پرداختن به آن نیازمند كارهای علمی و نوآوری برآمده از علوم انسانی، اجتماعی و سیاست گذاری است.

دكتر احمدی ضمن تاكید بر لزوم تعامل بیشتر با جامعه با نگاه جامعه محوری و كارآفرینی در دانشگاه ها و مراكز پژوهشی در حوزه علوم انسانی اظهار داشت: حل مشكلات كلان جامعه با فرهنگ سازی و تعامل بیشتر و ایجاد بستر مناسب و توجه به تكنولوژی های جدید و نوآوری قابل حل است.

در ادامه نشست روز دوم ۸ تیم منتخب فعالیتهای خویش را شرح دادند و داوران آنها را به چالش كشیدند. در نهایت ۵ تیم بعنوان برگزیدگان رویداد در مركز نوآوری مركز تحقیقات سیاست علمی كشور انتخاب شدند.
دكتر وحید احمدی، دكتر خسرو پیری، دكتر مهدی گودرزی، دكتر اكرم قدیمی، دكتر رضا نقی زاده و دكتر كیارش فرتاش گروه داوران روز دوم این رویداد بودند.1398/11/14
13:23:12
5.0 / 5
4284
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳