جشنواره ای برای ارائه فرصتهای شغلی در دانشگاه علم و صنعت

جشنواره ای برای ارائه فرصتهای شغلی در دانشگاه علم و صنعت

لیمو بلاگ: دومین دوره «جشنواره كار ایران»، 4 تا 6 اسفندماه امسال در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می گردد. در این دوره سازمان های معتبر فرصت های شغلی خودرا ارائه می كنند.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، ایجاد ارتباط مستقیم میان كارفرمایان و كارجویان هدفی است كه برگزاركنندگان این رویداد دنبال می كنند تا كارجویان ارتباط مستقیم با مدیران منابع انسانی سازمان های گوناگون داشته باشند. برای اینكه حضور صنایع و سازمان های مختلف در محیط دانشگاهی به شكل گیری ارتباط بین سازمان ها و دانشگاهیان كمك می نماید.
فراهم كردن فرصتی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان برای تجربه مصاحبه های شغلی و ارائه فرصت های كارآموزی و استخدام سازمان های حاضر در جشنواره كار و امكان ارسال رزومه نیز از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.
كار و كارآفرینی یكی از بخش های این رویداد است كه شركت ها در این بخش به معرفی خود و فرصت های شغلی می پردازند. همین طور مصاحبه حضوری با مدیران شركت های صنعتی، دانش بنیان و استارتاپ ها از دیگر بخش های این رویداد است. همین طور برای ارتقاء سطح توانمندی افراد كارگاه های تخصصی نیز برگزار می گردد.
برمبنای اعلام معاونت علمی، اولین دوره این جشنواره با حضور بیشتر از ۷۰ سازمان شامل شركت های صنعتی، دانش بنیان، استارتاپ ها و شتابدهنده ها انجام شد و بیشتر از ۷۵۰ جایگاه شغلی در نمایشگاه كار تعریف شد. دومین دوره این جشنواره نیز با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و با هدف نزدیكی آن به استانداردهای جهانی نمایشگاه های كار با ارائه نوآوری های جدید برگزار می گردد.
منبع:

1398/12/01
22:10:22
5.0 / 5
3894
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳