توسط یك شركت دانش بنیان محقق شد؛

برگزاری جلسات آنلاین ویدیویی باكیفیت و سریع

برگزاری جلسات آنلاین ویدیویی باكیفیت و سریع

لیمو بلاگ: یك شركت دانش بنیان ایرانی موفق خدماتی ارائه می كند كه می توان با استفاده از آن جلسات آنلاین ویدیوئی را با كیفیت و سریع برگزار كرد.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از پارك علم و فناوری دانشگاه تهران، یك شركت مستقر در پارك علم و فناوری دانشگاه تهران با هدف گسترش فرهنگ دوركاری و برگزاری جلسات غیرحضوری و آنلاین، نرم افزاری را طراحی نموده است.
با استفاده از این نرم افزار شرایطی فراهم می شود كه هر شركت یا استارت آپ بتواند به راحتی و آسانی جلسه آنلاین خودش را برگزار كند، بدون اینكه نیازی به نصب نرم افزار داشته باشد.
برگزاری جلسات بدون وابستگی به سخت افزار و سیستم عامل و مرورگر بوده و اعضای جلسه هم نیازی به ثبت نام در سامانه ندارند و میزبان جلسه با ایجاد یك جلسه و كپی و ارسال لینك جلسه برای اعضا، می تواند آنها را دعوت به جلسه كند.
هر عضو جلسه هم صرفاً با كلیك روی همان لینك می تواند وارد جلسه شود.
با توجه به اینكه كلیه سرورها و زیرساخت سرویس روبرو در بستر شبكه ملی اطلاعات مستقر است هیچكدام از محدودیت های استفاده سرویس های خارجی وجود ندارد و اصلاً نیازی به نصب فیلتر شكن نیست. علاوه بر این به سبب استقرار در شبكه ملی اطلاعات و استفاده كردن از ترافیك داخلی، كیفیت و پایداری جلسه آنلاین افزایش پیدا كرده است و هماهنگی و انطباق كامل صدا و تصویر كاملاً مشهود است.
تعرفه ترافیك مصرفی استفاده كنندگان سرویس روبرو نیز نیم بها محاسبه می شود. با استفاده از این سیستم علاوه بر انطباق كامل و مناسب محیط سرویس روبرو با زبان فارسی، پشتیبانی مداوم اجرایی و فنی نیز برقرار بوده و امكان تعامل و یكپارچه سازی با سایر نرم افزارها و سرویس های مشتریان و ارائه وب سرویس و انواع كیفیت های تصویر به راحتی امكان پذیر است.
از آنجاكه این سرویس از زیرساخت ابری برای برگزاری جلسات آنلاین استفاده می نماید، دسترسی، همكاری و تعامل برای كاربران را به راحتی امكان پذیر می كند و همیشه دسترسی به آخرین ورژن، قابلیت ها و امكانات سرویس روبرو وجود دارد.
همچنین كاربران نگران پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات نیستند و توسط متخصصان شركت به صورت مداوم و اتوماتیك در حال انجام می باشد. در مجموع زیرساخت ابری برگزاری جلسه آنلاین موجب افزایش سرعت، مقایس پذیری، بهره وری، عملكرد و اطمینان مشتریان می گردد
برای شركت ها و استارت آپ هایی هم كه نسبت به برندینگ خود نگرانی دارند، این امكان برقرار است تا جلسه آنلاین تصویری را روی دامنه یا زیردامنه اختصاصی خود برگزار كنند یا بنا به درخواست آنها لوگوی شركت یا سازمان مربوط، داخل اتاق جلسه یا حتی داخل استریم ویدئو ارائه دهنده جهت برندینگ نمایش داده شود.
این سرویس دارای مجوز دانش بنیان سطح یك از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجوز فعالیت و استقرار در پارك علم و فناوری دانشگاه تهران است و یك محصول كاملاً بومی شده را به تولید رسانده اند.


منبع:

1398/12/08
14:22:36
5.0 / 5
3826
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳