تولید آی سی یو كانتینری برای درمان كرونایی ها در ایتالیا

تولید آی سی یو كانتینری برای درمان كرونایی ها در ایتالیا

لیمو بلاگ: برخی از شركت های ایتالیایی با همكاری یكدیگر كانیتنرهایی را با امكانات آی سی یو ساخته اند كه از آنها می توان برای بستری و درمان بیماران كرونایی استفاده نمود.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از نیواطلس، قبل از این از كانتینرها برای ساخت استخر شنا، خانه مسكونی و غیره استفاده شده است، اما این دفعه كانتینرها برای نجات جان انسان ها و تبدیل به سالن های آی سی یو در نظر گرفته شده اند.
كانتینرهای مورد اشاره قابل انتقال به سراسر جهان هستند تا به افرادی كه به ویروس كرونا مبتلا شده و شرایط وخیمی دارند، كمك برسانند.
كانتینرهای مورد استفاده برای تبدیل به آی سی یو، كانتینرهای استاندارد ۶.۱ متری هستند كه با دقت بسیار بالا پاكسازی و ضدعفونی شده اند و پنجره و درب ورودی مناسب برای آنها در نظر گرفته شده است.
همچنین برای جداسازی بخش های مختلف این كانتینر پارتیشن هایی در نظر گرفته شده تا در هر كانتینر بتوان تعداد زیادی مریض مبتلا به كرونا را جای داد. هر یك از این كانتینرها بسته به شرایط می توانند چهار تا چهل مریض را در خود جای دهند.
همچنین می توان از این كانتینرها جهت راه اندازی اتاق های فشار منفی استفاده نمود. اتاق فشار منفی فشار كمتری نسبت به بخش مجاور دارد و این امر از جریان هوا به بیرون اتاق ها و بخش های مجاور جلوگیری می كند و در نهایت مانع انتقال ویروس های عفونی مانند كرونا به محیط اطراف می شود.
كانتینرهای مورد اشاره را می توان در حیاط بیمارستان ها، پاركینگ ها و دیگر محیط های باز مستقر كرد و حمل و نقل آنها بوسیله قطار، كامیون و كشتی ساده است. در مرحله اول این كانتینرها در بیمارستانی در میلان مورد استفاده قرار خواهند گرفت.


منبع:

1399/01/08
23:16:56
5.0 / 5
3451
تگهای خبر: بیمارستان , تولید , شركت
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳