رگولاتوری اعلام كرد؛

تیم بررسی شكایت های اخیر كاربران از كم فروشی اینترنت تشكیل شد

تیم بررسی شكایت های اخیر كاربران از كم فروشی اینترنت تشكیل شد

به گزارش لیمو بلاگ به دنبال اعتراض كاربران به تخلف اپراتورها در عدم تطبیق سرعت فروخته شده و حجم خریداری شده اینترنت مشتركان، تیم ویژه بررسی شكایت در رگولاتوری تشكیل شد.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از رگولاتوری، پیمان قره داغی مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کننده در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اظهار داشت: شکایت های اخیر مردمی از تخلف اپراتورهای ارتباطی در سامانه ۱۹۵ در اسرع وقت پیگیری می شود.
وی افزود: شکایت های اخیر مربوط به تخلف اپراتورها درباره عرضه نشدن کامل خدمات خریداری شده که در سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات ۱۹۵ درج شده اند با دقت بررسی و در کمترین زمان پاسخ داده می شود.
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کننده در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص حفظ حقوق مشترکان بعنوان مهمترین اولویت رگولاتوری اضافه کرد: با عنایت به شکایت های دریافتی، یک تیم ویژه جهت بررسی مبحث در رگولاتوری تشکیل شده است.
وی اظهار داشت: از مشترکین درخواست می نماییم در صورت مشاهده عدم تطبیق سرعت فروخته شده و سرعت دریافتی، حجم خریداری شده و حجم دریافتی و همینطور رعایت نکردن تعرفه های ترجیحی برای سایت های داخلی و پیام رسانهای بومی از جانب اپراتورها، مبحث را به صورت سریع در سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات با آدرس https: //۱۹۵.cra.ir ثبت کنند.
قره داغی اضافه کرد: همینطور مشترکان علاوه بر رفتن به این سامانه می توانند برای اعلام شکایت خود با شماره ۱۹۵ تماس بگیرند.
به گزارش لیمو بلاگ به نقل از مهر، در چند روز اخیر کاربران بسیاری در شبکه های اجتماعی نسبت به اتمام زودهنگام بسته های اینترنت و عدم تفکیک حجم بین الملل از حجم داخلی به وزیر ارتباطات اعتراض کردند.
در این رابطه محمدجواد آذری جهرمی اظهار داشت: شکایت هایی در این خصوص دریافت کردم. دادستان کل کشور هم در ستاد ملی مقابله با کرونا، مبحث مشابهی را طرح کرده بودند. تیمی را مامور ارزیابی میدانی کردم. اگر تخلفی رخ داده باشد، حتما برخورد خواهیم کرد.
در همین زمینه روز گذشته علی ربیعی سخنگوی دولت هم اظهار داشت: مبحث کم فروشی یکی از اپراتورها در عرضه بسته های اینترنتی به دستور وزیر ارتباطات در حال پیگیری است؛ اگر این مورد اثبات شود حقوق مردم استیفا و مبالغی که هزینه کرده اند به آنان بازپرداخت می شود.

1399/02/09
23:30:48
5.0 / 5
3084
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سازمان , سایت
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵