سفر به ارتفاع ۱۰ هزار فوتی زمین با بالن فضایی

سفر به ارتفاع ۱۰ هزار فوتی زمین با بالن فضایی

یك استارت آپ مشغول توسعه بالن و كپسولی است كه سرنشینان را به سفری 6 ساعته در ارتفاع 10 هزار فوتی زمین می برد. بهای هر بلیت این سفر حدود 125 هزار دلار است.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از دیلی میل، یک استارت آپ می خواهد گردشگر ها را به وسیله یک کپسول که به یک بالن متصل است، به ارتفاع ۱۰ هزار فوتی زمین ببرد. شرکت Space Perspective مشغول توسعه «کشتی فضایی نپتون» است که ظرفیت ۹ نفر و پنجره هایی بزرگ دارد. مقرر است پروازهای آزمایشی بدون سرنشین این کپسول در اوایل ۲۰۲۱ میلادی صورت گیرد. استارت آپ مذکور تصمیم دارد فروش بلیت های چنین سفری را از ۲۰۲۴ میلادی آغاز کند. بهای هر بلیت این سفر حدود ۱۲۵ هزار دلار است.
در وب سایت این استارت آپ آمده است: برای اولین بار، هیجان سفر به فضا را برای مردم عادی به ارمغان آوردیم. افراد در محیطی ایمن و راحت می توانند در این سفر شرکت نمایند. کل سفر حدود ۶ ساعت است که شامل ۲ ساعت صعودبه ارتفاع مورد نظر در اتمسفر، ۲ ساعت گشت زنی بر فراز اقیانوس و ۲ ساعت بازگشت به زمین. این سفر پیش از طلوع آفتاب آغاز می شود. Space Perspective تصمیم دارد بالن و کپسول هایش را از مقر فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا به آسمان بفرستد. طبق اطلاعات موجود این کپسول در اقیانوس آتلانتیک فرود می آید و یک کشتی آماده بازیابی آن خواهد بود.


1399/03/31
15:43:44
5.0 / 5
2744
تگهای خبر: سایت , سفر , شركت , فروش
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴