عرضه بسته ویژه بیمه مسئولیت برای شركت های دانش بنیان

عرضه بسته ویژه بیمه مسئولیت برای شركت های دانش بنیان

به گزارش لیمو بلاگ بر مبنای تفاهم نامه ای كه میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شركت بیمه ایران به امضاء رسیده است، شركت های دانش بنیان، از بسته جامع حمایتی در حوزه بیمه های مسئولیت بهره مند خواهند شد.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، با امضا تفاهم نامه مشترک میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت بیمه ایران سبد حمایتی جامعی برای شرکت های دانش بنیان تدوین شد و این بسته جامع بیمه ای، ریسک های در رابطه با مسئولیت را می کاهد و روند فعالیتهای جاری شرکت های دانش بنیان را تسهیل می کند.
بیمه مسئولیت آتش سوزی برای خسارت مالی و جانی در مقابل اشخاص ثالث، بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، بیمه مسئولیت حرفه ای کارشناسان آزمایشگاه و بیمه مسئولیت محصول، چند بیمه نامه ای هستند که توسط این بسته خدمتی پوشش داده می شود.
با ایجاد زیرساخت های آنلاین، اقداماتی انجام گرفته است تا شرکت های دانش بنیان، بتوانند مستقیماً به نمایندگی های شرکت بیمه ایران رجوع کنند و از این خدمات بهره مند شوند.

در متن تفاهم نامه امضاء شده توسط دو طرف، مواردی مانند بیمه مسئولیت ناشی از گارانتی محصول و بیمه مسئولیت ناشی از کیفیت محصول هم گنجانده شده است. صدور این نوع بیمه نامه از راه سیستم مبتنی بر وب امکان پذیر است و مدت اعتبار بیمه نامه های این بسته خدمتی هم یک سال است.
منبع:

1399/04/23
20:55:21
5.0 / 5
2468
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵