با انعقاد تفاهمنامه ای؛

شركت های دانش بنیان و خلاق ضمانت نامه تأمین مالی دریافت می كنند

شركت های دانش بنیان و خلاق ضمانت نامه تأمین مالی دریافت می كنند

به گزارش لیمو بلاگ تفاهم نامه ای بین معاونت علمی و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع كوچك در جهت تسهیل روند تأمین مالی شركتهای دانش بنیان، فناور و خلاق منعقد شد.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از معاونت علمی و فناوری تفاهم نامه همکاری میان معاونت علمی و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک منعقد شد تا روند تأمین مالی شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق تسهیل شود.
امضای این تفاهم نامه می تواند بستری را فراهم آورد تا شرکت های دانش بنیان، دسترسی بهتری به خدمات مالی و بانکی داشته باشند.
این تفاهم نامه به امضای حسین اسفندیاری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و محمد حسین مقیسه مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک رسید.
حسین اسفندیاری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم امضای این تفاهم نامه اظهار داشت: با عنایت به حوزه فعالیت این صندوق که صنایع کوچک را شامل می شود، امیدوار هستیم این همکاری مشترک به افزایش عرضه خدمات مالی به زیست بوم نوآوری کشور، منتهی شود.
وی بیان نمود: با عنایت به این مساله که بیشتر دارایی شرکت های دانش بنیان و فناور از نوع نامشهود است، این شرکت ها در دریافت تسهیلات از بانک ها با چالش مواجه می شوند. بنابراین شرکت های دانش بنیان و فناور، نیازمند پشتیبانی و حمایت صندوق های ضمانت دولتی هستند.
معرفی خدمات به شرکت های دانش بنیان
همچنین روح الله استیری مدیرکل دفتر توسعه کسب و کار بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم ضمن اشاره به اهمیت ارتقاء ابزارهای مالی، اظهار داشت: بر طبق این تفاهم نامه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تلاش می کند تا ضمن معرفی خدمات صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک به شرکت های دانش بنیان، زمینه استفاده این شرکت ها از خدمات صندوق را فراهم آورد.

1399/05/03
15:50:58
5.0 / 5
2387
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲