امضای تفاهم نامه همكاری میان دانشگاه علم وفرهنگ و منطقه آزاد قشم

امضای تفاهم نامه همكاری میان دانشگاه علم وفرهنگ و منطقه آزاد قشم

به گزارش لیمو بلاگ تفاهم نامه همكاری سازمان منطقه آزاد قشم و دانشگاه علم و فرهنگ با هدف توسعه سرمایه های فكری، تقویت پیوندهای علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی در سطوح ملی و بین المللی به امضا رسید.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، این تفاهم نامه باهدف توسعه سرمایه های فکری و تقویت پیوندهای علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی در سطوح ملی و بین المللی و به صورت خاص توسعه پایدار صنعت توریسم منطقه آزاد قشم به امضای سید سعید هاشمی، رئیس دانشگاه علم و فرهنگ، و حمیدرضا مومنی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، رسید.
تقویت پیوندهای علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی در سطوح ملی و بین المللی و همینطور ارتقا و گسترش علوم مربوط به صنعت توریسم جزیره قشم در گستره جهانی اهداف اصلی این تفاهم نامه را تشکیل می دهد.
مشارکت در زمینه طرح های پژوهشی مورد توافق در چارچوب رساله و رساله های دکتری، تدوین، طراحی و اجرای دوره های آموزشی تخصصی گردشگری، تربیت و بازآموزی راهنمایان تخصصی بومی و محلی و همکاری در طراحی و پیاده سازی استانداردهای اقامتگاه های بومگردی در منطقه آزاد قشم بر مبنای معیارهای بین المللی از مهم ترین زمینه های همکاری در این تفاهم نامه است.
همینطور همکاری و مشارکت در ایجاد دفاتر و شعب استارتاپ های دانش بنیان در بخش گردشگری، مشارکت در برگزاری سخنرانی ها و نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی و پژوهشی تخصصی در حوزه داخلی و بین المللی، توسعه منابع انسانی در چارچوب طرح های پژوهشی موردتوافق و رساله های تحصیلات تکمیلی، برنامه ریزی تدوین، ترجمه و تألیف کتاب و... از دیگر موضوعات مطرح شده در این تفاهم نامه است.
در این نشست حمیدرضا مومنی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، علی یدقار، مشاور عالی مدیر عامل، مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، فرشته سلجوقی، مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر سید سعید هاشمی، رئیس دانشگاه علم و فرهنگ، دکتر پروانه پرچکانی مدیر روابط عمومی و دفتر همکاریهای علمی و بین المللی، محمود هاشمی مدیرعامل استارتاپ DPL دانشگاه علم و فرهنگ و محمدسعید موسایی باغستانی، رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم حضور داشتند.1399/06/17
19:52:29
5.0 / 5
1699
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵