آمازون فروش بذرهای خارجی را ممنوع كرد

آمازون فروش بذرهای خارجی را ممنوع كرد

به دنبال عرضه و فروش دانه های مشكوك خارجی در آمریكا و چند كشور دیگر در تابستان امسال، آمازون اعلام نموده كه از تحویل و انتقال این نوع بسته ها خودداری می كند.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از انگجت، آمازون اعلام نموده که هیچ نوع بذر و دانه خارجی را در ایالات متحده به فروش نمی رساند و دراین زمینه تفاوتی میان بذرهای وارداتی از خارج از کشور و نیز بذرهایی که در داخل آمریکا توسط غیرآمریکایی ها توزیع شوند، وجود ندارد.
آمازون بذرهای مورد اشاره را مشکوک توصیف کرده و هدف از این اقدام را حفاظت از مشتریان و ارتقای تجربه آنها در زمان استفاده از خدمات آمازون اعلام نموده است.
مقامات آمریکایی مدعی شده اند که ده ها هزار نفر در این کشور بذرهای مشکوکی را در ماه های اخیر دریافت کرده اند. بخش اعظم این بذرها از برخی کشورهای آسیایی ارسال شده اند. دولت آمریکا مدعی است این بذرها با هدف لطمه زدن به کشاورزی آمریکا وارد این کشور شده اند و حاوی علف های هرز مضر، بیماری های گیاهی و حتی آفات هستند.
مقامات کشاورزی آمریکا معتقدند ممکنست ارسال این بذرها در چارچوب نوعی کلاهبرداری انجام شده بود که به براشینگ شهرت دارد. در چارچوب این روش کلاهبرداری، افرادی که در زمینه تجارت اینترنتی فعالیت می نمایند به جهت اینکه رتبه خودرا در سایت های مشهور تجارت الکترونیک مانند eBay و آمازون بالا ببرند، محصولات خودرا بطور تصادفی برای گروهی از افراد پست می کنند تا ادعا کنند تقاضا برای آن محصول خاص بالا بوده و جوی کاذب برای بیشتر شدن خرید محصول مذکور ایجاد کنند.

1399/06/18
13:44:19
5.0 / 5
1662
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱