اعلام فراخوان سومین جشنواره ملی زن و علم

اعلام فراخوان سومین جشنواره ملی زن و علم

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی نامه ای به رؤسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارك های علم و فناوری، فراخوان سومین جشنواره ملی زن و علم(جایزه مریم میرزاخانی) را اعلام نمود.


به گزارش ایسنا، دکتر غلامرضا غفاری در این نامه با اشاره به لزوم معرفی و تجلیل از نقش برجسته بانوان نخبه و فعال دانشگاهی ابراز امیدواری کرد: برگزاری این جشنواره بتواند نقش مؤثری در ارتقای انگیزه های این قشر از جامعه ایفا کند.
برمبنای فراخوان اعلام شده در این دوره از جشنواره رقابت در دو بخش علمی و اجتماعی و در ۳ رده سنی زیر ۴۰ سال، ۴۰ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال صورت می پذیرد.
در این فراخوان آمده است: بخش علمی متقاضیان در ۶ گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم کشاورزی، دامپزشکی و محیط زیست، علوم پزشکی، هنر و معماری با یکدیگر رقابت می پردازند.
همین طور در بخش اجتماعی جشنواره سوم بانوان دانش آموخته دانشگاهی که حالا در محیط های غیر از دانشگاه مشغول خدمت رسانی هستند، امکان رقابت خواهند داشت.
در بخش دیگری از این فراخوان درباب زمان بندی این جشنواره آمده است: مهلت شرکت در جشنواره ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹ و زمان اختتامیه آن ۲۹ آذر ماه سال ۱۳۹۹ به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی عنوان شده است.
برمبنای اعلام وزارت علوم، علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی wsfestival.ir مراجعه کنند.
1399/07/29
20:25:17
5.0 / 5
1226
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲