برنامه معاونت علمی برای سرمایه گذاری طرح های فناورانه حوزه معدن

برنامه معاونت علمی برای سرمایه گذاری طرح های فناورانه حوزه معدن

به گزارش لیمو بلاگ یكی از شتاب دهنده های تخصصی حوزه معدن، متالورژی و مواد پیشرفته با همكاری ستاد توسعه فناوری های فوتونیك و لیزر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مبادرت به جذب سرمایه گذار برای طرح های دارای قابلیت تجاری سازی كرده است.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، یکی از شتاب دهنده ها بعد از ارزیابی های چند مرحله ای طرح ­ها و توانمندی ­های شرکتهای فناور و دانش بنیان فعال در حوزه معدن، متالورژی و مواد پیشرفته، مجموعه­ های دارای پتانسیل تجاری­ سازی را پذیرش کرده و مورد حمایت قرار داده است.
ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت هم برای پشتیبانی از فرآیند تجاری سازی طرح های فناورانه، از اشخاص حقیقی و حقوقی در رابطه با حوزه فعالیت این ستاد درخواست نمود تا در صورت دارا بودن ظرفیت های سرمایه گذاری اعلام آمادگی کنند.
از سرمایه گذاران علاقه مند دارای پتانسیل بالقوه و بالفعل برای مشارکت در سرمایه گذاری طرح های این شتاب دهنده دعوت شده است از راه تکمیل فرم اولیه اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در طرح های فناورانه شتاب دهنده صدرفردا، نسبت به ارسال فرم و سوابق خود به پست الکترونیک info@sadrefarda.com اقدام نمایند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، بعد از بررسی و ارزیابی فرم و سوابق دریافتی در صورت تایید اولیه از جانب شتاب دهنده با سرمایه گذار تماس گرفته می شود. در ادامه مسیر با برگزاری جلسات مشترک در صورت توافق، همکاری انجام می شود.1399/08/18
20:39:24
5.0 / 5
1154
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳