فناوران ایرانی حوزه عطرسازی به فرانسه می روند

فناوران ایرانی حوزه عطرسازی به فرانسه می روند

لیمو بلاگ: هیات تجاری و فناوری ایرانی در حوزه عطرسازی با حمایت معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری راهی نمایشگاه مواد اولیه عطرسازی فرانسه می شوند.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تلاش نموده است تا مبادلات علمی و صنعتی در زمینه عطرسازی را میان فعالان کشور با دیگر کشورها همچون فرانسه مورد حمایت قرار دهد.
در این راستا، همزمان با نمایشگاه مواد اولیه عطرسازی simppar در فرانسه، هیئتی تجاری و فناور به این کشور اعزام می شود. این رویداد که توسط شرکت گیاهان دارویی و معطر Aromede برگزار می شود، ملاقات و گفتگو با فعالان صنعتی و علمی کشور فرانسه در صنعت عطرسازی را بعنوان یکی از اهداف محوری خود قرار داده است.
مذاکرات مستقیم با شرکت های خریدار اسانس و مواد اولیه عطرسازی، حضور در بزرگترین نمایشگاه اسانس و مواد اولیه عطرسازی اروپا و بازدید از موزه‌ طر پاریس و برخی دیگر از مراکز صنعتی و علمی، برخی دیگر از رویدادهای این سفر است.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور حاضر در این رویداد مورد حمایت مالی قرار می گیرند. همین طور یکی از متخصصان گیاهان دارویی و معطر ایران و مترجم نیز با این هیئت همراهی خواهند کرد.
منبع:

1399/08/19
23:34:24
5.0 / 5
1676
تگهای خبر: دانش بنیان , سفر , سنتی , شركت
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳