پشتیبانی از تجاری سازی ایده های توانبخشی سالمندان در رویداد استارتاپی

پشتیبانی از تجاری سازی ایده های توانبخشی سالمندان در رویداد استارتاپی

به گزارش لیمو بلاگ دومین رویداد ملی استارتاپی در حوزه فناوری های توان بخشی در آذرماه سالجاری با هدف پشتیبانی از ایده های علاقمندان به تجهیزات توانبخشی برگزار می گردد.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، رویداد ملی استارتاپی حوزه فناوری های توانبخشی در دو بخش دریافت ایده و نیاز برگزار می گردد. جهت شرکت در رویداد علاقمندان باید از ایده خود در حوزه صنعت توان بخشی برای افراد دارای معلولیت، سالمندان و جانبازان یک ویدئوی ۳ دقیقه ای تهیه و آنرا از راه سایت رویداد به آدرس rehabtech.ir آپلود کنند.
پس از داوری، ویدئوهای برگزیده به رویداد اصلی راه می یابند و از حمایت های لازم برای منتورینگ، شتابدهی، سرمایه گذاری و تجاری سازی برخوردار می شوند.
دومین رویداد ملی استارتاپی در حوزه فناوری های توان بخشی ۱۳ و ۱۴ آذرماه با هدف پشتیبانی از ایده های علاقمندان به تجهیزات توانبخشی برگزار می شود.
در اولین دوره از این رویداد ملی، بیشتر از ۱۲۰ ایده به دبیرخانه رویداد ارسال شد که از میان ۱۵ ایده راه یافته به مرحله نهایی، ۳ ایده برتر انتخاب شدند و ۱۵ ایده راه یافته به مرحله نهایی برای تجاری سازی حمایت شدند.
بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، حمایت مالی از ایده ها، سرمایه گذاری از روی ایده ها، کمک به تجاری سازی و بازاریابی ایده ها، برگزاری دوره های کوتاه مدت خلاقیت و کارآفرینی و اختصاص دفتر کار و تجهیزات اداری بخشی از خدمات و تسهیلاتی است که در این رویداد عرضه می شود.
منبع:

1399/08/27
13:11:54
5.0 / 5
1146
تگهای خبر: خدمات , سایت , شركت , فناوری
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲