موفقیت محققان كشور در ساخت منبع تغذیه واحدهای گازی

موفقیت محققان كشور در ساخت منبع تغذیه واحدهای گازی

یكی از شركتهای دانش بنیان فن بازار سیستان و بلوچستان موفق به طراحی و ساخت منبع تغذیه واحدهای گازی و جایگزینی آن با نمونه آمریكایی شد.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، نماینده استانی فن بازار در سیستان و بلوچستان با تاکید بر دانش بومی شرکتهای دانش بنیان خیلی از محصولات دانش بنیان را عرضه نموده است که «منبع تغذیه واحدهای گازی با ۴ منبع اصلی و ۴ منبع پشتیبان» همچون این محصولات است.
این منبع تغذیه از امکان جایگزینی اتوماتیک منابع، برخوردار می باشد و جایگزین یک دستگاه آمریکایی شده است که پیش از این از خارج وارد می شد. بعد از تحریم ها، شرکتهای آمریکایی از فروش این محصول به کشورمان خودداری کردند و بر این اساس یک شرکت دانش بنیان این محصول را بومی سازی کرد.
فن بازار منطقه ای سیستان و بلوچستان هم فراخوانی صادر کرد تا در صورت تمایل واحدهای صنعتی سراسر کشور، با تماس با این فن بازار بتوانند از این محصول ایرانی بهره مند شوند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، دستگاه ضد عفونی با اشعه uvc، سیستم کنترل دسترسی هوشمند جایگزین قفل و کلید و دستگاه کنورتو DC/DC مخصوص تغذیه بی سیم پست های انتقال و فوق توزیع، همچون دیگر محصولات دانش بنیان و فناوری است که به همت جوانان متخصص این استان ساخته شده اند.
منبع:

1399/09/06
20:10:15
5.0 / 5
1324
تگهای خبر: دانش بنیان , سیستم , شركت , فروش
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان لیمو بلاگ