۱۵ آذر آخرین فرصت برای ارسال ایده های حوزه راهداری

۱۵ آذر آخرین فرصت برای ارسال ایده های حوزه راهداری

به گزارش لیمو بلاگ با هدف پایش هوشمند شبكه راه های كشور و جذب حامیان و پشتیبانی از ایده های فناورانه نخستین رویداد فناورانه در حوزه راهداری برگزار می گردد.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، اولین رویداد آنلاین بین المللی در حوزه راهداری با هدف «بهره گیری از ظرفیت های علمی داخلی و خارجی»، «ایجاد پل ارتباطی میان صاحبان ایده»، «جذب حامیان و پشتیبانی از ایده های فناورانه» و «تجاری سازی طرح ها برای به کارگیری آنها در پروژه های کاربردی» برگزار می گردد.
این رویداد توسط پژوهشگاه طراحی محصول نوین دانشگاه تهران و با حمایت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
محورهای این رویداد شامل «روش های نوین نگهداری راه ها»، «پایش هوشمند شبکه راه های کشور»، «افزایش دوام و کیفیت خط کشی راه ها»، «بهینه سازی فنی و اقتصادی انواع حفاظ»، «پل های سبک و سریع النصب در مواقع بحران»، «روسازی اقتصادی برای راه های فرعی و روستایی» و «تامین مالی راهداری راه های کشور» می شود.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، شرکتهای دانش بنیان متقاضی برای ارسال طرح های خود به این رویداد، تا ۱۵ آذرماه فرصت دارند.
منبع:

1399/09/11
23:21:00
5.0 / 5
919
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳