بررسی طرح های كسب و كار سراهای نوآوری رشت و زنجان

بررسی طرح های كسب و كار سراهای نوآوری رشت و زنجان

به گزارش لیمو بلاگ در هشتمین جلسه شورای مدیریت فعالیتهای دانش بنیان، طرح های کسب و کار سراهای نوآوری زنجان و رشت بررسی گردید.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، هشتمین جلسه شورای مدیریت فعالیتهای دانش بنیان با حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر احسان شیرنگی مدیرکل اقتصاد دانش بنیان و توسعه سرمایه گذاری دانش بنیان، دکتر قباد بهزادی پور، مدیرکل اداره کارآفرینی و مراکز رشد، دکتر علی رئیس پور، اداره کل ایجاد توسعه آموزش های فناوری و خلاقیت و روسای واحدهای رشت و زنجان به صورت وبینار برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه که به بررسی طرح های کسب و کار سراهای نوآوری واحدهای زنجان و رشت اختصاص داشت، رئیس واحد زنجان به عرضه مختصات سرای نوآوری این استان پرداخت که در انتها با عنوان "سرای فناوری و نوآوری صنایع فلزی و معدنی زنجان" موافقت گردید و مقرر شد اصلاحات مطرح شده در بازه زمانی یک ماهه صورت گیرد و جهت بررسی به دبیرخانه شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان عرضه شود.
همینطور بررسی طرح کسب و کار سرای نوآوری رشت هم دستور کار دیگر این جلسه بود. رئیس واحد رشت بعد از عرضه جزئیات این سرای نوآوری از نسبت شکل گرفته میان ماهیت این سرا با ظرفیت های استان سخن گفت. در انتها با تغییر نام سرای نوآوری رشت تحت عنوان "صنایع تبدیلی و تکمیلی در حوزه کشاورزی و غذایی" موافقت و همینطور مقرر شد اصلاحات لازم در طرح کسب و کار صورت پذیرد و در بازه زمانی یک ماهه به دبیرخانه شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان عرضه شود.
در این نشست مدیران کل معاونت تحقیقات فناوری و نوآوری هم به بیان دیدگاه خود درباره طرح توجیهی سراهای نوآوری زنجان و رشت پرداختند و ضمن استقبال از طرح های عرضه شده، نکات مهمی را در زمینه رفع نقصها طرح ها عرضه کردند.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همینطور مبحث سرای نوآوری توسعه تجاری سازی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی هم مورد تایید قرار گرفت.
منبع:

1399/10/05
01:09:59
5.0 / 5
1242
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳