تولید زره پوش رباتیك برای پشتیبانی در نبردهای زمینی

تولید زره پوش رباتیك برای پشتیبانی در نبردهای زمینی

به گزارش لیمو بلاگ یک شرکت فناوری از تولید زره پوش رباتیک برای پشتیبانی از تانک ها و نیروهای زمینی به منظور پیروزی در نبردها اطلاع داده است.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از نیواطلس، این زره پوش که توسط شرکت Milirem Robotics ساخته شده، تایپ ایکس نام دارد و به صورت خودران حرکت می کند. وزن متوسط و جثه مناسب بر تحرک این زره پوش می افزاید.
از زره پوش مورد اشاره می توان برای انجام عملیات شناسایی و پشتیبانی از اجرای آتش واحدهای مکانیزه هم استفاده نمود. تولید این زره پوش به صورت ماژولار انجام شده و بنابراین روند حذف یا افزودن بخش های مختلف به آن به آسانی قابل انجام است.
عدم احتیاج به حضور سربازان و نیروهای انسانی در این زره پوش و انجام اقدامات مختلف به صورت رباتیک سبب می شود تا تلفات نیروی انسانی هم با استفاده از آن کاهش پیدا کند. زره پوش مورد اشاره ۱۲ هزار کیلوگرم وزن دارد و می تواند تا ۴۱۰۰ کیلوگرم بار حمل کند.
از جمله امکانات این زره پوش می توان به توپ ۳۰ میلیمتری، دوربین پانورامای ۳۶۰ درجه، دوربین های حرارتی و دید در شب و سیستم هوش مصنوعی کنترل و ناوبری و شناسایی اشاره نمود. البته به جای آن می توان سیستم های پرتاب گلوله و شلیک دیگری را هم به کار گرفت. حمل این زره پوش و جابجایی سریع آن با هواپیماهای هرکولس سی ۱۴۰ امکان دارد.
حداکثر سرعت این زره پوش به ۸۰ کیلومتر در ساعت می رسد و در وضعیت حرکت معکوس این سرعت به ۵۰ کیلومتر در ساعت کاسته می شود.

1399/10/23
23:15:32
0.0 / 5
831
تگهای خبر: تولید , سیستم , شركت , فناوری
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲