وزیر علوم در پیامی به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارك فجر:

بدخواهان به شیوه های مختلف به دنبال ممانعت از بالندگی و پیشرفت كشور هستند

بدخواهان به شیوه های مختلف به دنبال ممانعت از بالندگی و پیشرفت كشور هستند

به گزارش لیمو بلاگ وزیر علوم در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، اظهار داشت: رمز و کلید پیروزی در مقابل بدمنشی ها و هجمه های فراوان تقویت بنیان های علمی و فناوری است.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، در متن پیام دکتر منصور غلامی آمده است: "بیش از چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سپری شده و تاریخ ایران زمین فصل تازه ای از مناسبات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را تجربه کرده است. روزهای دهه مبارک فجر یادآور اختتام استبداد و مداخله نظام سلطه در کشوری است که مردم آن شعار استقلال، آزادی و حاکمیت نظام جمهوری اسلامی را سردادند و با تلاش و جهاد فراگیر و خستگی ناپذیر خود، به رغم همه موانع و کارشکنی ها، تحقق عملی آنرا به جهان اثبات کردند.
در این حرکت بزرگ و سترگ جامعه دانشگاهی از روزهای آغازین مبارزه، حضور و مشارکت اثرگذاری داشته اند و در این راه شاهد ایثار و جان گذشتگی عزیزان زیادی از جمع دانشگاهیان بوده ایم که یاد و خاطره یکایک آنها را گرامی می داریم و به ارواح پاک آنها سلام و درود داریم. بی شک حرکت در این راه که آغازی برای خودباوری و کسب جایگاهی تازه در معادلات جهانی بود همچنان نیازمند تلاش آگاهانه و بخردانه است که از این حیث سهم و نقش ممتازی متوجه دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و فناوری کشور است. چونکه افتخار، عزت و سربلندی ملت در گرو تلاش همه جانبه و صیانت از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی است.
حالا در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بدخواهان نظام جمهوری اسلامی همچنان به شیوه های مختلف به دنبال ممانعت از تحقق اهداف نظام، بالندگی و پیشرفت کشور هستند که تحریم های اقتصادی ظالمانه نمونه بارزی از این بدخواهی ها از جانب نظام سلطه است.
رمز و کلید پیروزی در مقابل بدمنشی ها و هجمه های فراوان؛ ایمان به قدرت لایزال الهی، حفظ وحدت و انسجام ملی، استفاده از توان و ظرفیت های ملی، تقویت بنیان های علمی و فناوری و نیز بهره گیری از آموزه های دینی و اخلاقی است.
اینجانب با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و همه شهیدان راه علم و دانش، از همه دانشجویان، فرهیختگان، پژوهشگران، پژوهشگران و استادان دانشگاه ها دعوت می نمایم با مشارکت مؤثر در برنامه های آئینی این دهه پاسداشت اهداف و آرمان ها نظام جمهوری اسلامی ایران را مورد توجه و اهتمام خود قرار داده و تصویری از اقتدار و عزت ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهند. توفیق و دوام یکایک شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم".
منبع:

1399/11/12
20:59:58
0.0 / 5
1220
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵