با انعقاد قراردادی محقق می شود

صادرات پنج میلیون یورویی دستگاه دیالیز ایرانی به اندونزی

صادرات پنج میلیون یورویی دستگاه دیالیز ایرانی به اندونزی

لیمو بلاگ: قرارداد فروش بیش از پنج میلیون یورویی میان یکی از شرکت های پارک فناوری پردیس با یکی از شرکت های اندونزی برای صادرات دستگاه دیالیز منعقد شد.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، در حاشیه سومین نشست سرمایه گذاری فناوری (2021TIM ) که امروز (سه شنبه، 28 بهمن) به صورت آنلاین در محل پارک فناوری پردیس شروع به کار کرد، قرارداد فروش 700 دستگاه همودیالیز بین شرکت تولید کننده این دستگاه مستقر در این پارک فناوری و شرکت BARAKAH MEDICA UNSANTRA از کشور اندونزی با حضور سفیر کشور اندونزی و نمایندگان شرکت های طرف قرارداد به امضا رسید.
طبق این قرار داد، مقرر است تعداد 700 دستگاه همودیالیز ساخت این شرکت دانش بنیان ایرانی طی مدت پنج سال تولید و در اختیار شرکت اندونزیایی قرار گیرد. این شرکت دانش بنیان یکی از شرکت های مستقر در پارک فناوری پردیس است و با کمک و همکاری یکی دیگر از بروکرهای فناوری توانسته است این قرارداد را به امضا برساند.
سومین نشست سرمایه گذاری فناوری (2021TIM ) یکی از رویدادهای زیر مجموعه شبکه تبادل فناوری است. در سال ۱۹۹۶ بین هشت کشور مسلمان در حال توسعه، یعنی مالزی – ترکیه – نیجریه – ایران – مصر – اندونزی – پاکستان و بنگلادش سازمان D8 با هدف همکاریهای اقتصادی میان این هشت کشور بوجود آمد، که در سال 2013 به پیشنهاد پارک فناوری پردیس ایران دبیرخانه تبادل و انتقال فناوری سازمان D8 با عنوان d8tten (D-8 TECHNOLOGY TRANSFER & EXCHANGE NETWORKD8TTEN) جهت شکل دهی به همکاریهای فناورانه، تبادل فناوری، ایجاد بازار برای محصولات با فناوری بالا، افزایش ظرفیت کشورها در حوزه فناوری، انتشار اطلاعات و معرفی دستاوردهای فناورانه این کشورها با یکدیگر به وجود آمده است.

منبع:

1399/11/28
21:12:58
0.0 / 5
1344
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳