پس از تعلیق رئیس جمهور ونزوئلا؛

فیسبوك به تمامیت خواهی دیجیتالی متهم شد

فیسبوك به تمامیت خواهی دیجیتالی متهم شد

لیمو بلاگ: بعد از تعلیق 30 روزه حساب کاربری رئیس جمهور ونزوئلا در فیسبوک، دولت این کشور این شبکه اجتماعی را به تمامیت خواهی دیجیتالی متهم کرد.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از رویترز، روز گذشته دولت ونزوئلا فیسبوک را به تمامیت خواهی دیجیتالی متهم کرد برای اینکه حساب کاربری نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا را به سبب نقض قوانین پلت فرم و انتشار اخبار جعلی درباره کووید ۱۹ تعلیق کرد.
طبق بیانیه فیسبوک به این خبرگزاری، شبکه اجتماعی مجبور شده ویدئویی را حذف کند که در آن مادورو یک درمان تولید ونزوئلا به نام Carvativir را تبلیغ و بدون هیچ شواهد مستدلی ادعا می کند قادر به درمان ویروس کرونا است.
این پلت فرم اعلام نمود از دستورالعمل سازمان جهانی بهداشت پیروی می کند که طبق آن هیچ دارویی برای درمان ویروس کرونا وجود ندارد. در پی این امر وزیر اطلاعات ونزوئلا در اطلاعیه ای اعلام نمود فیسبوک محتوایی را حذف کرده که برای مقابله با همه گیری ارائه شده است. در بخش دیگری از بیانیه آمده است: ما شاهد تمامیت خواهی دیجیتالی شرکت های فراملی هستیم که می خواهند قوانین خودرا بر کشورهای مختلف تحمیل کنند.
فیس بوک از اظهار نظر در این زمینه خودداری کرده است.
پزشکان ونزوئلایی هشدار داده اند تأثیر داروی کارواتیویر روی ویروس کرونا هنوز ثابت نشده است. این دارو از گیاه آویشن تولید شده که قرن ها در درمان های سنتی استفاده می شده است.


منبع:

1400/01/10
23:32:12
5.0 / 5
1256
تگهای خبر: تولید , سازمان , سنتی , شركت
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵