با حمایت صندوق نوآوری صورت گرفت

افزایش ظرفیت تولید استارت چراغ های خیابانی

افزایش ظرفیت تولید استارت چراغ های خیابانی

یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری قزوین با هدف بهبود و افزایش راندمان در سیستم های برق و الکترونیک با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به افزایش ظرفیت تولید انواع بالاست الکترونیک و ایگنایتور و منابع تغذیه و لامپ فلورسنت T۵ شده است.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، بهناز به نژاد، رئیس هیات مدیره این شرکت دانش بنیان در مورد استارت چراغ های خیابانی یا ایگنایتور اظهار داشت: ایگنایتور (استارت چراغ های خیابانی بخار سدیم و متال هالید) تولیدکننده پالس های ولتاژ بالا با عرض کم برای ایجاد محیط پلاسما است. این محصول به لحاظ فنی یعنی روند تولید و مدار محصول، با نمونه های دیگر متفاوت می باشد و علاوه بر قیمت پایین تر می تواند نقصها چراغ های خیابانی را رفع کند.

وی افزود: عمده تولیدات شرکت در جهت ارتقای بهره وری انرژی برق در سیستم های روشنایی، برق و الکترونیک است که شامل محصولاتی چون انواع ایگنایتور (استارت چراغ های خیابانی بخار سدیم و متال هالید) و دستگاه تستر اجزای چراغ، لامپ فلورسنت T۵، انواع بالاست های الکترونیکی، ساعت فرمان نجومی، منابع تغذیه سوئیچینگ، چراغ اضطراری و سایر محصولات کنترل روشنایی می شود. بعضی از این محصولات دانش بنیان و برخی دیگر در فرایند دانش بنیان شدن قرار دارند.

به نژاد در مورد میزان ظرفیت کنونی تولید در شرکت هم توضیح داد: هم اکنون ظرفیت تولید ما سالانه ۲۰۰ هزار قطعه ایگنایتور (استارت چراغ های خیابانی بخار سدیم و متال هالید) است، اما امسال به علت نوسانات قیمت ارز و شرایط تولید، در مناقصات شرکت نکردیم و میزان تولید کمتر از این میزان بوده است.

رئیس هیات مدیره این شرکت دانش بنیان در مورد برنامه های آینده این شرکت هم تصریح کرد: در نظر داریم تا ظرفیت تولید را با راه اندازی خطوط تولید جدید ارتقاء دهیم و پس از دریافت بازخوردهای در رابطه با محصول از شرکتهای مصرف کننده، در جهت بهبود فرایند و ایجاد تغییر و بروزرسانی محصول متناسب با نیاز مشتری اقدام نماییم. با عنایت به این که خط تولید کنونی هم توسط تیم تحقیقاتی شرکت به راه افتاده است، می توانیم به سادگی مطابق با تغییرات مورد نیاز، خط تولید را به روزرسانی نماییم.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، به نژاد در مورد تسهیلات دریافتی این شرکت از صندوق نوآوری و شکوفایی هم تصریح کرد: اگر تسهیلات مختلف صندوق نوآوری و شکوفایی نبود، تمامی محصولاتی که تابحال تولید کرده ایم، به مرحله تولید نمی رسید. تابحال ۴۵۰ میلیون تومان سرمایه در گردش، ۳۰۰ میلیون تسهیلات تولید صنعتی و یک میلیارد تومان سرمایه در گردش فوری بانکی از صندوق نوآوری و شکوفایی دریافت کردیم که برای توسعه و تولید انبوه محصولات مختلف استفاده شده است.
منبع:

1400/02/03
21:37:19
5.0 / 5
1002
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵