كنفرانس مهندسی برق ایران با حضور و حمایت ایرانسل

كنفرانس مهندسی برق ایران با حضور و حمایت ایرانسل

لیمو بلاگ: بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران، با مشارکت و حضور ایرانسل بعنوان حامی اصلی، بصورت آنلاین و نیمه حضوری، انجام می شود.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ایرانسل، ایرانسل در بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران که با مشارکت و حضور ایرانسل بعنوان حامی اصلی، بصورت آنلاین و نیمه حضوری، برگزار می شود، به انتقال تجربیات خود درباره‌ی پیشتازی در زمینه هایی همچون راه اندازی 5G و مطالعات 6G می پردازد.
این کنفرانس در محورهای الکترونیک، قدرت، کنترل، مخابرات، کامپیوتر و مهندسی پزشکی، توسط انجمن علوم مهندسی برق ایران و دبیرخانه دائمی کنفرانس در دانشگاه امیرکبیر، از ۲۸ تا ۳۰ اردبیهشت ماه ۱۴۰۰ بصورت آنلاین و نیمه حضوری برگزار می گردد و با سخنرانی دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، خاتمه می یابد.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و اولین ارائه دهنده‌ی خدمات نسل پنجم تلفن همراه (5G) در ایران، با هدف شناسایی و تشویق ایده های نوآورانه در صنعت برق و مخابرات، بحث و تبادل نظر و انتقال تجربیات در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات مبتنی بر تکنولوژی های جدید تلفن همراه مانند خدمات 5G و مطالعات در زمینه‌ی فناوری نسل ششم (6G)، ارائه‌ی خدمات زندگی هوشمند مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا، تجربه های راه اندازی مرکز نوآوری ایرانسل و فعالیت در زمینه‌ی نوآوری، تحقیق و توسعه و آموزش و نیز ارائه‌ی مزیت ها و توانمندی های خود برای جذب فارغ التحصیلان نخبه‌ی دانشگاهی، در این کنفرانس حضور دارد.
در این کنفرانس که با هدف گسترش دانش فنی در گرایش های مختلف مهندسی برق، بوسیله ایجاد محیطی جهت تبادل نظر علمی و تخصصی، ارائه آخرین یافته های تحقیقاتی و همین طور تشویق پژوهشگران برنامه ریزی شده است، برنامه های جنبی شامل دوره های آموزشی کوتاه مدت، میزگرد تخصصی و نمایشگاه تجهیزات مهندسی برق نیز با رعایت پروتکلهای بهداشتی و بصورت آنلاین و نیمه حضوری انجام می شود.
دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت، در اختتامیه‌ی این کنفرانس، با موضوع «تحول دیجیتال؛ دروازه ای به آینده‌ی تمام دیجیتال» سخنرانی می کند.
همچنین در میزگردهای برنامه ریزی شده در قالب این کنفرانس، مدیران بخش های مختلف ایرانسل در زمینه هایی همچون «بومی سازی صنعت ICT؛ دستاوردهای نوین اپراتورهای موبایل» و «فارغ التحصیلان دانشگاه ها و اشتغال در صنعت برق و مخابرات»، با حاضران به بحث و تبادل نظر می پردازند.
در کارگاه جانبی این کنفرانس با عنوان «شبکه های موبایل و بهینه سازی رادیویی آن» نیز، ایرانسل تجربیات خود دراین زمینه را با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته و پاسخگوی پرسش های آنان است.
اطلاعات بیشتر درباره‌ی بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران، در وب سایت این کنفرانس به آدرس iceeconf.ir در دسترس علاقه مندان قرار دارد.


منبع:

1400/02/25
11:20:38
5.0 / 5
1027
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵