حضور 45 سرمایه گذار در اینوتكس دهم

حضور 45 سرمایه گذار در اینوتكس دهم

به گزارش لیمو بلاگ دبیر اینوتکس 2021 از حضور 45 سرمایه گذار در این رویداد آگاهی داد و اظهار داشت: پیش بینی می شود میزان سرمایه گذاری در این رویداد بیش از 20 میلیارد تومان شود.


سجاد فشمی در حاشیه دهمین نمایشگاه اینوتکس در گفت و گو با ایسنا با بیان این که دهمین دوره این نمایشگاه از امروز آغاز به کار کرده و تا ۳۱ اردیبهشت ادامه داد، اضافه کرد: در نمایشگاه امسال که در محل پارک فناوری پردیس برگزار شده است، ۴۰۰ استارت آپ و شرکت دانش بنیان و فناور به ارائه آخرین دستاوردهای فناورانه خود می پردازند.
وی افزود: در کنار بخش نمایشگاهی بیش از ۲۰ رویداد مختلف تجاری و ترویجی برگزار می شود، به شکلی که هم اکنون رویداد "رویورز پیچ" فولاد در حال برگزاری است.
فشمی اشاره کرد: در این رویداد، صنعت فولاد نیازهای فناورانه خودرا به شرکت های فناور حاضر در اینوتکس ارائه می کنند و پس از این جلسه، جلسات B۲B میان شرکتها و بخش صنایع فولاد برقرار می شود.

دبیر اجرائی نمایشگاه اینوتکس افزود: به غیر از برنامه های ارائه نیازهای فناورانه صنایع که در ضمن این رویداد برگزار می شود، رویداد کافه سرمایه برگزار می شود و امسال سرمایه گذارانی از کشور ترکیه در این بخش حضور دارند و تا کنون برگزاری ۳۰۰جلسه سرمایه گذاری با شرکت های ترکیه برنامه ریزی شده است.
وی ارائه سخنرانی و پنل های استیج را از دیگر برنامه های بخش استیج اینوتکس دانست و تصریح کرد: در این بخش چالش های حوزه های اقتصادی، مشکلات تحریم ها، جهانی شدن کسب وکارها و بررسی چالش های زیست بوم کشور مورد بررسی قرار می گیرد.

فشمی با اشاره به بخش سخنرانی و تحلیل های بخش "نکستیشن" رویداد اینوتکس اظهار داشت: در این بخش حوزه های تخصصی اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، بلاکچین مورد بررسی قرار می گیرد، ضمن آنکه فیلم های مستند از فیلمسازان خارجی که در مورد این تکنولوژی ها در سال ۲۰۲۱ تولید شده، اکران خواهد شد. سازنده مستند در این برنامه حضور دارد.
به گفته ی ایشان، در نمایشگاه هر شرکت و استارت آپی که نوآوری خاصی در هر حوزه فناوری دارا باشد، در این رویداد حضور دارد.
دبیر اجرائی اینوتکس ۲۰۲۱ با اعلان اینکه همزمان با افتتاحیه این رویداد سه تفاهم نامه مشترک رونمایی خواهد شد و هر روز هم رونمایی هایی خواهیم داشت، افزود: این رونمایی ها شامل خدمات و محصولات می شود و امروز نیز یکی از محصولات فناورانه یکی از شرکت های فناور رونمایی خواهد شد.
فشمی با اشاره به میزان سرمایه گذاری در این رویداد افزود: در اینوتکس سال قبل در بخش کافه سرمایه ۱۸میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان روی استارت آپها سرمایه گذاری شده است.
وی با اعلان اینکه پیش بینی می شود این سرمایه گذاری در اینوتکس امسال به بیش از۲۰ میلیارد تومان برسد، اظهار داشت: در این رویداد ۷ شرکت سرمایه گذاری ترکیه در اینوتکس امسال حضور دارند که بصورت آنلاین با این رویداد در تماس هستند، اما سرمایه گذاران ایرانی در این نمایشگاه حضور دارند.
وی افزود: ۳۵شرکت سرمایه گذار ایرانی در بخش کافه سرمایه و ۱۰شرکت در بخش نمایشگاهی حضور دارند. درکل ۴۵ شرکت حضور دارند.

منبع:

1400/02/28
21:42:45
5.0 / 5
1114
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱