عرضه نرم افزار برای بازگرداندن فایل های پاك شده ویندوز ۱۰

عرضه نرم افزار برای بازگرداندن فایل های پاك شده ویندوز ۱۰

لیمو بلاگ: خیلی از كاربرانی كه در ایام اخیر سیستم عامل ویندوز ۱۰ خویش را به روز كرده اند از پاك شدن ناگهانی خیلی از فایل های ذخیره شده خود اطلاع داده اند.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از كامپیوترورلد، خیلی از این افراد می گویند باوجود تلاش های فراوان نتوانسته اند فایل های پاك شده را بازیابی كنند.
به روزرسانی جدید ویندوز موسوم به Win۱۰ version ۱۸۰۹ جنجال گسترده ای در دنیای فناوری به راه انداخته و كاربران معترض به مایكروسافت با حضور در شبكه های اجتماعی نسبت به دستكاری فایلهای شخصیشان توسط این سیستم عامل به شدت اعتراض كرده اند.
این به روزرسانی سبب پاك شدن تمامی فایل های ذخیره شده در پوشه های \Documents، \Pictures، \Music و \Videos ویندوز می گردد و مشخص نمی باشد مایكروسافت چه زمانی چاره ای برای این مشكل عرضه می دهد.
كاربران برای بازیابی فایل های پاك شده خود به این دلیل می توانند از نرم افزار Recuva استفاده كنند كه نسخه ای مجانی از آن از این آدرس در دسترس می باشد. البته این نرم افزار دارای یك نسخه پولی و حرفه ای هم هست.
البته به جهت اینكه نرم افزار یادشده عملكرد بهتری داشته باشد، كاربران باید تا پیش از بارگذاری و اجرای این نرم افزار از هرگونه تغییر، جابجایی و دستكاری برنامه ها وفایلهای ذخیره شده بر روی كامپیوتر خود اجتناب كنند. در صورت بی توجهی به این مساله امكان دارد بخشی از فایل های از دست رفته قابل بازگرداندن نباشد.
نرم افزار Recuva علاوه بر بازیابی انواع فایلهای تصویری و چندرسانه ای از هارد دیسك كامپیوتر می تواند این كار را در مورد كارت های حافظه، هاردهای خارجی و حافظه های یواس بی هم انجام دهد. Recuva قادر به بازیابی فایل های ذخیره شده بر روی هاردهای صدمه دیده و اخیرا فرمت شده هم هست.

1397/07/16
23:05:56
0.0 / 5
5228
تگهای خبر: فناوری , كامپیوتر
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵