حمایت ۵۰ درصدی پارك پردیس از حضور شركت های عضو در مناقصات

حمایت ۵۰ درصدی پارك پردیس از حضور شركت های عضو در مناقصات

لیمو بلاگ: پارک فناوری پردیس 50 درصد از کارمزد حضور در مناقصات دولتی و عمومی و 50 درصد مبلغ آورده برای تامین ضمانت نامه شرکت های عضو این پارک در مناقصات را به شرکت های عضو پارک پرداخت می کند.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، احمد عسگری، مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس با اشاره به جزییات پشتیبانی از مناقصات دانش بنیان اظهار نمود: پارک فناوری پردیس ۵۰ درصد از کارمزد حضور در مناقصات را بصورت بلاعوض به شرکتها اعطا می کند. همین طور ۵۰ درصد از مبلغ آورده برای تامین ضمانت نامه شرکتها در مناقصه، به شرکت های عضو پارک و شرکت های عضو شعب بصورت قرض پرداخت می شود.
وی در مورد ضوابط اجرائی این طرح اظهار داشت: استفاده از این حمایت منوط به دریافت خدمات مربوط به تامین ضمانت نامه از طرف صندوق توسعه تکنولوژی های جدید است.
عسگری افزود: شرکت هایی که بصورت مشارکتی با یکدیگر یا با پارک در مناقصات حضور داشته باشند، می توانند از این حمایت استفاده کنند.
مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس در ارتباط با شرایط لازم برای دریافت این حمایت ها توضیح داد: شرکت های متقاضی این تسهیلات لازم است پیش از برگزاری مناقصه و طی تشریفات ابتدایی برگزاری آن، درخواست خودرا به اداره کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری ارائه نمایند تا بررسی های لازم صورت گیرد.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، وی اشاره کرد: شرکت های فناور عضوی که پس از برنده شدن در مناقصه، تقاضای بهره مندی از این حمایت را داشته باشند، نمی توانند از این حمایت استفاده کنند.
منبع:

1400/03/25
23:09:01
5.0 / 5
1149
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱