رقابت تیم های فعال در زمینه رنگ و رزین در مك تپ كاپ ۲

رقابت تیم های فعال در زمینه رنگ و رزین در مك تپ كاپ ۲

واحد صنعت ستاد توسعه فناوری نانو و شبکه تبادل فناوری دومین رقابت کارآفرینی با عنوان ˮمک تپ کاپ 2ˮ را برگزار می نماید که از 4 مرداد ماه شروع می شود و تا 11 شهریور ادامه خواهد داشت.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، مدرسه کارآفرینی توسعه پایا (مک تپ) با مشارکت و حمایت یکی از شرکت های فناور، دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر، واحد صنعت ستاد توسعه فناوری نانو و شبکه تبادل فناوری، دومین دوره رویداد مک تپ کاپ را برگزار می نماید.
مک تپ بازوی نوآوری و توسعه کسب وکار یکی از شرکت های دانش بنیان است که بعد از برگزاری موفق رقابت کارآفرینی «مک تپ کاپ» در زمستان ۹۹، حالا با حمایت فعالان عرصه فناوری دومین رقابت کارآفرینی خود با عنوان «مک تپ کاپ ۲» را در تمامی زمینه های کسب وکار با اولویت طرح های حوزه پلیمر، رنگ و رزین، برگزار می نماید.
طرح هایی که در زمینه های دارای اولویت تعریف شده باشند، امتیاز ویژه ای در داوری کسب می کنند، اما باتوجه به اهمیت سایر فاکتورهای داوری، امکان برنده شدن سایر طرح ها نیز وجود دارد.
این رویداد کارآفرینی بصورت حضوری و آنلاین برگزار می شود، به این صورت که هر روز از رویداد، تعداد مشخصی از شرکت کنندگان با هماهنگی دبیر رویداد در محل دفتر این شرکت فناور حاضر شده و سایر شرکت کنندگان بصورت آنلاین قادر به پیگیری رویداد هستند. در روز داوری نیز، تیم هایی که به مرحله داوری راه یافته اند، بصورت حضوری و سایر تیم ها بصورت آنلاین حضور خواهند داشت.
در ابتدای این رویداد برای شرکت کنندگان فرصتی در نظر گرفته شده تا بتوانند با معرفی سوابق و علایق خود و شرکت در رویداد تیم سازی، با یکدیگر بیشتر آشنا شده و به تشکیل یا تکمیل تیم های خود بپردازند. تا اختتام روز ۱۵ مرداد، فرصت تشکیل تیم و اعلام آن به دبیر رویداد وجود دارد. در صورت تیم نشدن، فرد از مسابقه حذف می شود اما می تواند در کارگاه ها شرکت نماید.
در اولین روز رویداد، فایلی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد که در حقیقت فرمت ارائه در روز داوری است. در طول رویداد همزمان با برگزاری کارگاه های آموزشی، تیم ها فرصت دارند تا طرح مدنظر خودرا مطابق فرمت ارائه تکمیل کنند. هر تیم ممکنست قبل از ثبت نام در این رویداد، روی طرح موردنظر کار کرده باشد و یا این که فقط برای حضور در مسابقه، به یک ایده رسیده و روی آن کار کند.
شرکت کنندگان تا ۶ شهریورماه فرصت خواهند داشت که طرح خودرا برای بخش رقابت رویداد ارسال نمایند.
به تیم اول این رقابت مبلغ ۱۲ میلیون تومان، تیم دوم مبلغ ۱۰ میلیون تومان و تیم سوم مبلغ ۸ میلیون تومان اعطا خواهد شد، علاوه بر آن امکان حضور در دوره شتابدهی (تأمین فضای استقرار، دریافت مشاوره از خبرگان صنعت و تامین سرمایه بذری) و همین طور امکان استخدام در این شرکت فناور برای تمامی شرکت کننده های رویداد (پس از ارزیابی) وجود دارد.
به نقل از ستاد نانو، ثبت نام دومین رقابت کارآفرینی مک تپ کاپ شروع شده است و زمان برگزاری این رویداد بصورت حضوری و آنلاین و از ۴ مرداد تا ۱۱ شهریور ماه خواهد بود.1400/04/23
18:05:09
5.0 / 5
890
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴