وزیر علوم مطرح كرد

كارگروه صندوق های پژوهش و فناوری مسیر تحقق آرمان های حوزه علم و فناوری است

كارگروه صندوق های پژوهش و فناوری مسیر تحقق آرمان های حوزه علم و فناوری است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری را یکی از مسیرهای تحقق آرمان های حوزه علم و فناوری در کشور برشمرد و از زحمات دکتر وحدت دبیر این کارگروه تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، دکتر منصور غلامی در پنجاه و هفتمین جلسه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری در مورد تشکیل این کارگروه بیان نمود: این کارگروه در جهت هدایت و پیشبرد اهداف حوزه علم و فناوری در کشور شکل گرفته است که امیدواریم همه اعضا هم در دوره بعد هم با کوله باری از تجربیات خوب به پیشبرد امور کمک کنند.
وی رضایت کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری از عملکرد این حوزه را حاصل حضور، تلاش، همفکری، اظهارنظر و دخالت های عالمانه دکتر وحدت دبیر کارگروه و سایر اعضا اعلام نمود و اضافه کرد: آگاهی من نسبت به مطالب زیادی که شاید از قبل در حوزه فناوری با آنها آشنایی نداشتم، با حضور در جلسات کارگروه بدست آمد. در این مجموعه، جوانان آگاه و با تجربه ای حضور دارند که نسل های پایین تر را در حوزه های علم و فناوری تقویت می کنند و همه ارکان کشور با حضور نیروهای جوان تلاشگر و مطلع، بهتر از پیش به جلو خواهند رفت.
دکتر غلامی اظهار داشت: حتما در آینده همکاران ما در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این کارگروه بعنوان کارگروهی که در اثرگذاری تلاشهای علمی و فناوری در حوزه های مختلف مؤثر بوده است، نگاه می کنند، چون که ما شاهد تأثیر کارگروه و حمایت صندوق های پژوهش و فناوری در بخش علم و فناوری هستیم.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، وی خاطرنشان کرد: به جهت اینکه به تکامل علم و فناوری در جامعه برسیم، کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری را باید بعنوان یکی از مسیرهای تحقق ایده ها و آرمان های این حوزه و پاسخ به نقدهایی که وجود دارد، تلقی نماییم.
منبع:

1400/04/29
22:35:01
5.0 / 5
867
تگهای خبر: پژوهش , فناوری
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵