كاركنان ای بی منتقدان این شركت را به قتل و شكنجه تهدید كردند

كاركنان ای بی منتقدان این شركت را به قتل و شكنجه تهدید كردند

لیمو بلاگ: یک زوج ساکن ایالت ماساچوست آمریکا شرکت ای بی را به سبب آزار و اذیت های مداوم کارکنان این شرکت مورد پیگرد قضائی قرار داده اند.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از رویترز، این زوج در خبرنامه آنلاین خود انتقادهایی را در مورد عملکرد «ای بی» منتشر نموده بودند. اما واکنش کارمندان «ای بی» به این انتقادها تند، غیرقانونی و غیراخلاقی بوده است.
بر اساس شکایتی که توسط این زوج در دادگاهی فدرال در بوستون مطرح شده، آنها به شکلی بی امان و مداوم مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند تا از انتقاد از «ای بی» در خبرنامه خود دست بردارند.
دیوید و اینا اشتاینر کارکنان و پیمانکاران «ای بی» را به تهدید به قتل، شکنجه، ترورکردن، تکه تکه کردن و ساکت کردن خود به سبب انتشار اخبار انتقادی در مورد این شرکت متهم کرده اند.
این زوج در تابستان سال ۲۰۱۹ ایمیل ها و پیام های توئیتری تهدیدآمیز متنوعی دریافت کرده اند، بطور مخفیانه از آنها جاسوسی دیجیتال شده و برای ترساندن و آزار آنها اقلامی همچون سوسک زنده، ماسکهای خوک خونین، تاج گل مرگ، محتوای هرزه نگارانه و غیره به نام همسایگان به درب منزلشان ارسال شده است.
دادگاه در بررسی های خود هفت نفر را متهم کرده که از بین آنها پنج نفر بطور قطعی محکوم شده اند. «ای بی» در واکنش به این رویدادها سوء رفتار برخی از کارکنان خودرا تأیید کرده و این اقدام را غلط دانسته است. «ای بی» ضمن ابراز تأسف از کوشش برای رسیدگی منصفانه و مناسب به این مساله آگاهی داده است.
زوج شاکی می گویند به سبب این رفتارهای زننده گرفتار استرس ها و فشارهای فراوان روحی و روانی شده اند و خیلی از مشتریان خبرنامه خودرا نیز از دست داده اند، برای اینکه آنها نگران بوده اند که قربانیان بعدی حملات و آزارهای کارکنان «ای بی» باشند. مقدار خسارتی که این افراد از «ای بی» طلب کرده اند، هنوز اعلام نشده است.


منبع:

1400/05/02
12:10:33
5.0 / 5
1240
تگهای خبر: آنلاین , شركت
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲