معاونت علمی اعلام كرد؛

بهره مندی شرکتهای دانش بنیان از ۶ هزار خدمت صادراتی

بهره مندی شرکتهای دانش بنیان از ۶ هزار خدمت صادراتی

به گزارش لیمو بلاگ کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام نمود تابحال ۶ هزار و ۵۲۹ خدمت به شرکتهای دانش بنیان جهت صادرات عرضه کرده است.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حمایت های عرضه شده توسط این مرکز، ۲ هزار شرکت توانستند محصولات و خدمات خویش را در بازارهای جهانی ارائه نمایند. تولیداتی که با استفاده از فناوری های پیشرفته و اتکا به توان داخلی عرضه شدند و با عنایت به کیفیت بالایی که دارند قابل فروش در بازار جهانی هم هستند.
بر همین اساس کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با پشتیبانی از این محصولات، در تلاش است تا بازاری پرارزش و سودده برای آنها ایجاد نماید. این کار را هم بعد از شناسایی بازار مطلوب این محصولات و شناسایی مشتریان بالقوه و بالفعل آنها انجام می دهد و بعد از معرفی این تولیدات به کشورها، مبادرت به بازارسازی و صادرات آنها می کند.
بسیاری از این شرکت ها با وجود تولید محصولات و عرضه باکیفیت خدمات، به علت عدم آشنایی با آداب و رسوم بازارهای جهانی، در صادرات چندان موفق عمل نمی کنند؛ اما معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با عرضه آموزش ها و مشاوره های لازم به این مجموعه ها، آنها را آماده حضور در بازار بین المللی و فروش محصولاتشان می کند.
این خدمات تابحال ۲ هزار مشتری از سمت مجموعه ها و شرکتهای دانش بنیان و خلاق داشته است و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری هم به آنها بیشتر از ۵ هزار خدمت صادراتی عرضه کرده است.
خدماتی چون توسعه بازار، توانمندسازی، مشاوره های تخصصی، بازاریابی و بازارسازی، اطلاع رسانی و تبلیغ، تحقیقات بازار، اعزام هیات های تجاری به نمایشگاه های تخصصی و غیره به این متقاضیان عرضه می شود.

1400/09/18
12:52:06
5.0 / 5
939
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵