تجهیز ۱۰ فرودگاه کشور به کیوسک های اطلاع رسانی دانش بنیان

تجهیز ۱۰ فرودگاه کشور به کیوسک های اطلاع رسانی دانش بنیان

به گزارش لیمو بلاگ یک شرکت دانش بنیان کیوسک های اطلاع رسانی را عرضه نموده و بنا به قول مسؤلان آن، ۷۰۰ کیوسک این شرکت در ۱۰ فرودگاه کشور مورد استفاده قرار گرفته است.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، سید مرتضی اعتصامی مدیرعامل این شرکت دانش بنیان بیان این که در طراحی و ساخت کیوسک های اطلاع رسانی کاربر ایرانی مدنظر گرفته بوده است، اظهار داشت: این شرکت، سرویس هوشمند با عنایت به نیاز صنایع مختلف طراحی نموده که با سادگی و سهولت به مردم خدمت عرضه می کند.
وی افزود: در هر کسب و کار، نیازها و اهداف متفاوتی جهت بهبود کیفیت خدمات وجود دارد، این محصول در اندازه های مختلفی طراحی شده است تا نیاز هر کسب و کار را به بهترین نحو برطرف کند. بگونه ای که کیوسک سفارش گیری در جایگاه یک فروشنده، امکان انتخاب سریع و آسان را به مشتری می دهد و فرایند ثبت سفارش مشتری با بیشترین سرعت، بالاترین کیفیت و بدون خطا انجام می شود.
اعتصامی کیوسک فروش بلیت را نوع دیگری از این محصول دانست که در حکم یک گیشه عمل می کند و خاطرنشان کرد: این کیوسک در مراکز فرهنگی و تفریحی مانند موزه‌ ا، سینما مورد استفاده قرار می گیرد و تهیه بلیت را آسان کرده است.
وی با اشاره به اینکه کیوسک پذیرش را برای نوبت دهی، پذیرش بیمار و پرداخت صورت حساب طراحی شده است، اظهار نمود: این محصول مشکل صف های طولانی پذیرش و بی نظمی در نوبت دهی را حل کرده است. کیوسک پرداخت جایگزین صندوق دار می شود و گزینه مناسبی برای مجموعه هایی به حساب می آید که در قسمت صندوق و پرداخت مبلغ فیش دارای صف است.
اعتصامی افزود: با کیوسک فرودگاهی میتوان بلیت هواپیما رزرو کرده و صندلی خویش را برگزید، این کیوسک مناسب ترمینال های مسافربری مانند فرودگاه ها، راه آهن، بندرها و ترمینال های اتوبوس رانی و آژانس های مسافرتی است.
وی ادامه داد: در حدود ۷۰۰ کیوسک فعال در کشور وجود دارد و بیشترین سهم بازار در حوزه درمان برای این شرکت است و بیشتر از ۱۰ فرودگاه کشور به این کیوسک ها مجهز شده اند و این امر توانسته صرفه جویی ارزی بالایی به همراه داشته باشد.1400/11/21
15:26:33
5.0 / 5
541
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵