دکتر صالحی رئیس کارگروه علمی جایزه مصطفی(ص) شد

دکتر صالحی رئیس کارگروه علمی جایزه مصطفی(ص) شد

به گزارش لیمو بلاگ دکتر علی اکبر صالحی؛ معاون پژوهشی و قائم مقام رئیس فرهنگستان علوم ایران، راهبری و هدایت کارگروه علمی جایزه مصطفی(ص) را بعنوان رئیس این کارگروه بر عهده گرفت.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، مهدی صفاری ­نیا، دبیر شورای سیاست­گذاری جایزه مصطفی(ص) ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: گروههای علمی تحت راهبری کارگروه علمی، فرایند ارزیابی نامزدهای جایزه مصطفی(ص) را در مدت زمان دو سال، مدیریت کرده تا در نهایت اولویت های پیشنهادی توسط داوران برای دریافت جایزه جهانی مصطفی(ص) به شورای سیاستگذاری اعلام گردد.
مدیر بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) اظهار داشت: بر مبنای موازین کارگروه علمی در ارتباط با بهره مندی از ظرفیت های علمی و فناوری جهان اسلام در مناصب این کارگروه به صورت گردشی و به پیشنهاد دکتر حسن ظهور، دبیر کارگروه علمی جایزه مصطفی(ص) زمینه ای را فراهم کردیم تا از دکتر صالحی بعنوان رئیس کارگروه علمی جایزه مصطفی(ص) بهره مند شویم.
به نقل از ستاد ارتباطات و ترویج جایزه مصطفی(ص)، علی اکبر صالحی پیش از این هم با بنیاد مصطفی(ص) همراهی دیرینه ای را در حوزه های علمی و بین الملل، در جایگاه های مختلف داشته است که باعث زمینه های گسترش همکاری ها و اثرگذاری های فرا-منطقه ای و جهانی این حرکت علمی-فرهنگی بوده است.
منبع:

1400/12/12
12:18:13
5.0 / 5
372
تگهای خبر: پژوهش , فناوری
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳