ایرانسل حامی الماسی نمایشگاه کار ایران

ایرانسل حامی الماسی نمایشگاه کار ایران

به گزارش لیمو بلاگ، پنجمین نمایشگاه کار ایران، با هدف ایجاد فرصت برای کارجویان، با حمایت ایرانسل و حضور برترین سازمان ها و شرکت ها برگزار می گردد.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از روابط عمومی ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با پشتیبانی از نمایشگاه کار سال جاری که از ۵ تا ۷ بهمن در مرکز نمایشگاهی برج میلاد برگزار می شود، فرصت گفت وگوی بی واسطه بین کارجویان با مدیران و کارشناسان جذب و استخدام سازمان های بزرگ را فراهم نموده است.
در پنجمین نمایشگاه ملی کار، خیلی از کارجویان و شرکتهای فعال در حوزه های مختلف کسب و کار از سراسر ایران، به منظور تبادل اطلاعات در ارتباط با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکتهای خود حضور خواهند داشت. ایرانسل هم بعنوان نخستین عرضه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج، با رویکرد اثرگذاری ماندگار در دنیای دیجیتال، به همراه شرکتهای زیرمجموعه خود همچون ایرانسل لبز و ویستامدیا در این نمایشگاه حضور دارد.
ایرانسل بعد از چند دوره حضور در نمایشگاه کار، همواره در صدد شناسایی و جذب استعدادها در سرتاسر ایران است و می خواهد این نمایشگاه فرصتی باشد تا علاوه بر دانشجویان و کارجویان، تمامی علاقمندان با فرهنگ سازمانی و فرصت های شغلی موجود آشنا گردند.
متخصصان و مدیران ایرانسل در ایام برگزاری نمایشگاه، در غرفه ۳۹ سالن A حضور دارند تا در مورد زمینه های شغلی متنوع، به رجوع کنندگان مشورت دهند. همینطور در ایام برگزاری این نمایشگاه، مدیران منابع انسانی ایرانسل، مباحث آموزشی با عناوین «ارزش های پیشنهادی شرکت ایرانسل برای کارکنان»، «منابع انسانی دیجیتال و تحلیل داده های کارکنان» و «کارراهه شغلی در توسعه منابع انسانی» را در حضور علاقه مندان عرضه می کنند.
این نمایشگاه از ۵ تا ۷ بهمن ۱۴۰۱، از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در مرکز نمایشگاهی برج میلاد تهران، میزبان علاقه مندان است.


منبع:

1401/11/06
13:34:19
5.0 / 5
238
تگهای خبر: سازمان , سایت , شركت , نمایشگاه
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳