دومین كافه دارستك در حوزه فناوری های مدیریت بحران برگزار می گردد

دومین كافه دارستك در حوزه فناوری های مدیریت بحران برگزار می گردد

لیمو بلاگ: دومین كافه دارستك با هدف نقش آفرینی در بحران های ناشی از حوادث طبیعی در پارك علم و فناوری دانشگاه تهران انجام می شود.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، دومین كافه دارستك (درس تك) با هدف نقش آفرینی در بحران های ناشی از حوادث طبیعی، روز دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ در پارك علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می گردد.

این كافه به منظور ایجاد شبكه ارتباطی میان دانشجویان و صاحبان ایده با مسئولان مرتبط، گردآوری چالش های موجود در حوزه مقابله با حوادث طبیعی، گردآوری چالش و بیان آنها به صورت مسائل اساسی در حوزه مقابله با حوادث طبیعی، ایجاد انگیزه در افراد مایل به فعالیت در این عرصه با حضور كارآفرینان مرتبط، فراهم آوردن محیطی جهت تعامل استارتاپ ها با شتاب دهنده ها و سایر سرمایه گذاران، فراهم آوردن محیطی جهت ارائه و نمایش استارتاپ های تولید شده كشور در این عرصه و استفاده از ظرفیت ارگان های مسئول جهت حمایت و پشتیبانی طرح های مطرح شده تشكیل شده است.

برمبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، علاقه مندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به نشانی http: //stp.ut.ac.ir/cafee-darstech بازگشت كنند و یا با شماره ۴-۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی ۱۷۱ تماس بگیرند.
منبع:

1398/04/13
13:15:13
5.0 / 5
4382
تگهای خبر: تولید , دانشگاه , فناوری
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان لیمو بلاگ