حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق نوآوری از شركتهای دانش بنیان

حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق نوآوری از شركتهای دانش بنیان

لیمو بلاگ: معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: شركت­ های دانش ­بنیان می­ توانند از حمایت بلاعوض 70 درصدی صندوق تا سقف 300 میلیون ریال در سال، برای بهره­ مندی از خدمت رتبه­ بندی استفاده كنند.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی، سیاوش ملكی­ فر، اظهار داشت: شركت های دانش ­بنیان برای موفقیت نمی­ توانند تنها به توانمندی­ های فنی خود متكی باشند و به تقویت توان مدیریتی و سازمانی نیز نیاز دارند. در همین راستا به منظور توانمندسازی پایه شركت­ های دانش­ بنیان و با عنایت به استقبال شركت­ ها و اثربخشی خدمت عارضه­ یابی در این شركت­ ها، صندوق نوآوری و شكوفایی در سال ۹۸ در سه مرحله مبادرت به پشتیبانی از شركت­ ها برای پروسه عارضه یابی كرده است.
وی افزود: شركت­ های دانش ­بنیان در مرحله عارضه­ یابی پایه با راهنمایی كارگزاران صندوق نوآوری و شكوفایی، دید مناسبی نسبت به مشكلات اصلی خود پیدا می­ كنند. در مرحله بهبود و توسعه، عارضه­ های اصلی تحلیل و ریشه­ یابی شده و اقدامات مناسب برای بهبود و برنامه ­ریزی طراحی می­ شود. در مرحله نظارت مستمر نیز بر پروسه توسعه بلندمدت نظارت شده و اقدامات پیشنهادی كنترل و اصلاح می­ شود و پیشرفت اقدامات محاسبه و اندازه گیری خواهد شد.
ملكی­ فر عنوان كرد: شركت­ های دانش ­بنیان می­ توانند از حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شكوفایی تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال در سال، برای بهره­ مندی از خدمت رتبه­ بندی استفاده كنند. این خدمت توسط كارگزاران مورد تایید صندوق به شركت­ های دانش ­بنیان ارائه می­ شود.
به گفته معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی، استفاده از هر یك از مراحل رتبه ­بندی، منوط به استفاده از مراحل با رعایت تقدم و تاخر است.

1398/05/10
00:53:29
5.0 / 5
5090
تگهای خبر: دانش بنیان , شركت
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱