معرفی برترین های مسابقات ریاضی دانشجویی، شریفی ها در صدر مسابقات

معرفی برترین های مسابقات ریاضی دانشجویی، شریفی ها در صدر مسابقات

لیمو بلاگ: برترین های چهل و سومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی معرفی شدند؛ تیم پنج نفره دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با كسب دو مدال طلا و سه مدال نقره موفق به كسب رتبه نخست چهل و سومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی ایران شد.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، چهل و سومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی با حضور ۲۵ تیم از دانشگاه های سراسر كشور انجام شد كه تیم دانشگاه صنعتی شریف با سرپرستی دكتر كسری علیشاهی عضو هیات علمی دانشكده علوم ریاضی موفق شد برای چندمین سال متوالی رتبه نخست این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.

بر طبق این گزارش، علی دایی نبی و مجتبی زارع بیدكی موفق به كسب مدال طلای این دوره از مسابقات شدند و فاطمه سادات سجادی، محمدرضا امینیان و امین فتح پور دیگر اعضای تیم دانشگاه صنعتی شریف بودند كه مدال نقره این دوره از مسابقات را به دست آوردند.

در بخش انفرادی نیز علی دایی نبی و مجتبی زارع بیدكی با كسب مدال طلا و امتیازهای ۱۷۶ و ۱۴۵ به ترتیب رتبه های اول و دوم این بخش را به خود اختصاص دادند.

تیم های دانشگاه تهران و صنعتی امیركبیر به ترتیب رتبه های دوم و سوم چهل و سومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی ایران را كسب كردند و تیم های دانشگاه خوارزمی و دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی نیز موفق به كسب عناوین چهارم و پنجم این دوره از مسابقات شدند.
برمبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه شریف، چهل و سومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی ایران توسط انجمن ریاضی ایران طی روزهای ۱۲ تا ۱۵ شهریور ماه جاری در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان انجام شد.1398/06/17
17:34:44
5.0 / 5
4395
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱