وزیر ارتباطات خبر داد:

دستور دادستانی برای بستن سایتهای دانلود به خدمات دهندگان وب

دستور دادستانی برای بستن سایتهای دانلود به خدمات دهندگان وب

به گزارش لیمو بلاگ به دنبال محدودیت به وجود آمده روی سایتهای دانلود فیلم، وزیر ارتباطات اظهار داشت: این مساله از طرف دادستانی به ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب دستور داده شده است.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از مهر، امكان دسترسی به دانلود فیلم روی برخی سایتهای ایرانی دانلود بلاعوض فیلم و سریال نا ممكن شده و لینك های دانلودشان به سبب قطع سرور، غیرفعال شده است.
در این باره محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در توئیتر در پاسخ به اعتراض كاربران به محدودیت به وجود آمده در سایتهای دانلود فیلم، اظهار داشت: «والله بسته شدن سایتهای دانلود فیلم به من مربوط نیست. دادستانی به ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب دستور داده، این وسط من هیچ كاره ام.»
وی با اشاره به اینكه «مسئولیت ما وصل است و در قطع، مقام تشریفاتی هم نیستیم»، اظهار داشت: « وزیر ارتباطات در فیلترینگ اختیاری ندارد كه از آن استفاده نماید. باور كنید اگر اختیار داشتم از این اختیار مدتها پیش استفاده می كردم.»
وزیر ارتباطات با انتقاد از قطع سرور سایتهای دانلود، افزود: «فردا همه این سایتها، سرورهایشان را از ایران بیرون می برند و باردیگر بازار مافیای فیلترشكن رونق می گیرد.»
جهرمی اشاره كرد: «بسیاری از كشورها با مشكل عدم رعایت كپی رایت مواجهند و شیوه های بهتری برای مدیریت این مشكل دارند.»


منبع:

1398/07/11
12:09:58
5.0 / 5
4533
تگهای خبر: خدمات , سایت
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴