ساخت دستگاه های بسته بندی پیشرفته بومی شد

ساخت دستگاه های بسته بندی پیشرفته بومی شد

لیمو بلاگ: یك شركت دانش بنیان با به كارگیری دانش متخصصان داخلی توانسته پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا را در زمینه دستگاه های بسته بندی طراحی و بومی كند.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، زمانی كه كالا و یا محصول جدیدی خریداری می كنید، كافیست برای چند لحظه به نحوه بسته بندی محصول دقت كنید شاید نخستین فكری كه در نظر شما بیاید این مورد باشد كه افراد زیادی برای انجام بسته بندی و وكیوم محصولات مورد نظر، همه روزه در حال فعالیت و كار هستند. حال اگر بسته بندی طیفی از تمامی محصولات متنوع در بخش مواد غذایی، دارویی، تجهیزات پزشكی و بهداشتی را مد نظر قرار دهید، تصور شما تا اندازه ای با مشكل همراه شده و حتی در نظر شما انجام این كار به صورت دستی امری بعید به نظر می آید.
یك شركت دانش بنیان چندسالی است كه با هدف ساخت دستگاه ها و ماشین آلات بسته بندی اتوماتیك جهت بسته بندی انواع محصولات دارویی، غذایی، تجهیزات پزشكی بهداشتی و آرایشی سرعت عمل كارخانجات و شركت های مختلف را در زمینه بسته بندی كالا و محصولات تولیدی تا حد غیرقابل تصوری بالا برده و هم اكنون انحصار تولید این نوع از دستگاه ها را در میان تمامی كشورهای خاورمیانه به خود مختص كرده است.
دستگاه هایی مانند كارتونینگ، بلیستر، ترموفرمینگ، پركن درب بند و اسكین پك بعنوان تولیدات داخلی كه طبق پیشرفته ترین فناوری روز دنیا در بخش بسته بندی كالاهای مختلف توسط این شركت ساخته شده و در شرایط كنونی كمتر كشوری در دنیا توانایی ساخت این محصولات را دارد.
محمد شیرزاده مدیرعامل این شركت دانش بنیان دستگاه كارتونینگ را كه یك محصول دانش بنیان است اینطور معرفی می كند: این دستگاه امكان جعبه گذاری به میزان مختلف را در محصولات دارویی، بهداشتی و دندان پزشكی فراهم می آورد.
محصول بعدی ساخته شده از جانب این شركت دانش بنیان دستگاه بیلستری است. این دستگاه در بسته بندی قرص و دارو بسیار سازنده بوده و از نظر تكنولوژیكی و فناوری از سطح بالایی برخوردار می باشد.
مدیرعامل این شركت دانش بنیان كه در زمینه صادرات محصولات هم توانسته موفقیت هایی كسب كند، می گوید: تابحال محصولات خویش را به ازبكستان، عراق، سوئیس و آلمان صادر كرده ایم و توانسته ایم ارزآوری داشته باشیم.
این شركت دانش بنیان توانسته با بهره گیری از دانش متخصصان بومی محصولاتی تولید نماید كه نسبت به نمونه مشابه خارجی از كیفیت مناسب برخوردار می باشند و با یك سوم قیمت عرضه می شوند.


منبع:

1398/07/20
19:44:18
5.0 / 5
4498
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴