دایسون به جای خودروی برقی باتری های پیشرفته تولید می كند

دایسون به جای خودروی برقی باتری های پیشرفته تولید می كند

به گزارش لیمو بلاگ شركت دایسون اعلام نمود برنامه های خود برای تولید خودرو های برقی را كنار گذاشته و در عوض می خواهد بر روی تولید باتری های پیشرفته متمركز شود.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، دایسون با ارسال ایمیلی برای تمامی كاركنان خود اعلام نموده كه مهندسان این شركت توانایی تولید خودروی برقی جذاب و قدرتمندی را داشته اند، اما این خودرو به صورت تجاری و در تیراژ انبوه تولید نخواهد شد.
دایسون نخستین بار در سال ۲۰۱۶ برنامه های خود برای تولید یك خودروی برقی را اعلام نمود. این شركت دو میلیارد پوند بودجه به این طرح اختصاص داد كه قرار بود نیمی از آن صرف تولید خودروی برقی جدید و نیمی از آن صرف تولید باتری های پیشرفته شود.
در اواسط سال ۲۰۱۸ اعلام گردید كه مقرر است خودروی برقی دایسون در كارخانه ای در سنگاپور تولید شود و محصول نهایی در سال ۲۰۲۱ در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.
ظاهرا تغییر تصمیم دایسون ناشی از لزوم صرف منابع مالی بیشتر به تكمیل این طرح است كه دایسون فعلا آنها را در اختیار ندارد. در مجموع ۵۲۳ كارمند دایسون در طرح مورد اشاره مشاركت داشته اند كه ۵۰۰ نفر از آنها در انگلیس مشغول به كار هستند.

1398/07/21
19:56:07
5.0 / 5
4294
تگهای خبر: تولید , خودرو , شركت
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان لیمو بلاگ