پیوستن روزانه 300 عضو جدید به شبكه آزمایشگاهی

پیوستن روزانه 300 عضو جدید به شبكه آزمایشگاهی

به گزارش لیمو بلاگ مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی كشور اظهار داشت: بطور میانگین هر روز 300 عضو جدید به باشگاه مشتریان این شبكه افزوده می شود كه با افزایش این مشتریان، خدمات بیشتر و متنوعی را نیز ارائه خواهیم داد.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، رضا اسدی فرد با بیان این كه هم اكنون این شبكه در ۳۱ استان و ۶۷ شهر حدود ۵۵۰ مجموعه آزمایشگاه را بعنوان عضو قطعی یا آزمایشی دارد، اظهار داشت: بیشتر از ۶۷ هزار شخص و شركت در این باشگاه عضو هستند و بطور میانگین هر روز ۳۰۰ عضو جدید به باشگاه مشتریان این شبكه افزوده می شود كه با افزایش این مشتریان، خدمات بیشتر و متنوعی را نیز ارائه خواهیم داد.
بگفته اسدی فرد، بیشتر از ۵ هزار آزمایشگاه با بیشتر از ۱۳ هزار تجهیز آزمایشگاهی، خدماتشان در این شبكه را به اشتراك می گذارند.
وی اظهار نمود: سالانه بطور میانگین آزمایشگاه های عضو شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با رشد عملكردی در حدود ۴۰ درصد روبه رو هستند و شبكه در بعضی شاخص ها مانند رضایت مشتریان و بهبود عملكرد، روند رو به رشدی را تجربه كرده است.
مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اشاره كرد: بیشتر آزمایشگاه های عضو این شبكه در بررسی رضایت مشتریان، امتیاز بالای ۷۰ درصد را دریافت نمودند.
منبع:

1398/11/15
22:26:44
5.0 / 5
4242
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲