گزارش نحوه رانندگی با سامانه ای داخلی و هوشمند

گزارش نحوه رانندگی با سامانه ای داخلی و هوشمند

لیمو بلاگ: یک شرکت دانش بنیان با تولید یک محصول هوشمند ردیابی امکان گزارش گیری از خودرو و نحوه رانندگی را فراهم نمود.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حسین صادقی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: کار اصلی شرکت ما، تولید سیستم های فعال در حوزه اینترنت اشیاء است. ما با بررسی سیستم های امنیت خودرو موجود در بازار که عموماً از کشورهای شرق آسیا وارد می شوند، یک سیستم جدید طراحی کردیم.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در ادامه اضافه کرد: در این سامانه، امکانات ردیابی خودرو برای کاربر به وجود می آید. البته ردیابی تنها گزینه این سامانه نیست و خدمات بسیار متنوع دیگری توسط دستگاه مجیک بوف، ارائه می شود.
این فعال صنایع دانش بنیان، ضمن تاکید بر ایران ساخت بودن تمام قطعات دستگاه اظهار داشت: برای مثال یک شرکت ممکنست خودرو های مختلف با رانندگان استخدام شده داشته باشد و کیفیت رانندگی و نحوه نگهداری خودرو برای آنها مهم باشد. بر این اساس، یک خدمت ویژه برای آنها طراحی شده است.
وی ادامه داد: این سامانه با بهره گیری از هوش مصنوعی، از نحوه رانندگی و سرعت گیری های خودرو، گزارش تهیه می کند. همین طور اگر ضربه ای به خودرو وارد شده باشد، آنرا ثبت می کند. در صورتی هم که دستگاه توسط سارق از خودرو بیرون رود، اتومبیل خود به خود خاموش می شود و تا زمانی که مالک خودرو با ریموت مراجعه نکند، امکان روشن شدن آن نیست.
صادقی ضمن مقایسه کردن این دستگاه با نمونه های مشابه خارجی اظهار داشت: ما برای سامانه وایرلس سنسورها، ثبت اختراح داریم و برعکس خیلی از نمونه های خارجی، این دستگاه تنها به کار ردیابی نمی پردازد و گزینه های زیادی را در اختیار مشتری قرار می دهد.
این فعال حوزه دانش بنیان ضمن برشمردن این گزینه ها، اضافه کرد: این دستگاه ۲ سال ضمانت عملکردی و ۳ سال ضمانت دارد و خدمات بعد از فروش نیز ارائه می شود. همین طور مشتری می تواند گزینه های مختلف را خودش انتخاب نماید و این مساله در قیمت دستگاه تاثیر می گذارد.
صادقی، با تاکید بر کیفیت بالای محصول دانش بنیان ایرانی، اظهار داشت: تلاش نموده ایم با بهره گیری از کیفیت بالای قطعات، یک محصول کاملاً کاربردی را در اختیار مشتری قرار دهیم که با در نظر گرفتن خدماتش از نمونه مشابه اروپایی بسیار ارزان تر است.
منبع:

1400/01/11
20:05:51
5.0 / 5
1065
تگهای خبر: اینترنت , تولید , خدمات , خودرو
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲