بومی سازی نرم افزارهای مدیریت كسب وكار بدون نیاز به كدنویسی

بومی سازی نرم افزارهای مدیریت كسب وكار بدون نیاز به كدنویسی

لیمو بلاگ: یکی از شرکت های دانش بنیان بمنظور افزایش عملکرد سازمان ها نرم افزار مدیریت کسب و کاری را ارائه کرده که نیاز به کدنویسی ندارد.


حمیدرضا میناروش، مدیر عامل یکی از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه نرم افزارهای توسعه کسب وکار در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه این شرکت در سال ۱۳۸۶ بعنوان یک شرکت دانش بنیان فعالیت خودرا شروع کرد، اظهار داشت: تمرکز تحقیقاتی این شرکت در حوزه توسعه نرم افزار است و در این راستا بتازگی ما نرم افزاری را پیاده سازی کردیم که بی نیاز از فرآیندهای کدنویسی است.
وی این نرم افزار را BPMS یا سیستم مدیریت فرایندهای کسب وکار عنوان و اشاره کرد: نرم افزارهای BPMS یا سیستم مدیریت فرایندهای کسب وکار کاملا بومی و برمبنای نیاز مشتریان طراحی شده و نسبت به نمونه های خارجی هزینه کمتری دارد.
میناروش اشاره کرد: این نرم افزار در زمینه مدیریت کسب وکار کاربرد دارد و برای مکانیزه کردن فرآیندهای سازمانی شامل فرآیندهای مربوط به استخدام، درخواست خرید کالا و غیره کاربرد دارد، بدون آنکه کدی نوشته شود.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان اشاره کرد: این نرم افزار یک محیط منعطف دارد و امکان تغییر در آن به اساس نیاز سازمان ها فراهم گشته است. کاربردی شدن این نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب وکار، کاهش هزینه های تولید و افزایش سرعت توسعه و تغییرات در سازمان ها را به دنبال دارد.
وی با اعلان اینکه نرم افزار سیستم مدیریت فرآیندهای کسب وکار این شرکت تجاری سازی شده است، اظهار نمود: این نرم افزار در سازمان های بزرگی مانند شرکت آب استان تهران، شرکت گاز استان تهران و تعدادی از دانشگاه ها و پارک های و علم و فناوری پیاده سازی شده است.
منبع:

1400/02/06
22:17:35
5.0 / 5
1020
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵