عرضه سرویس آنلاین خدمات سلف سرویس حمل و نقل

عرضه سرویس آنلاین خدمات سلف سرویس حمل و نقل

به گزارش لیمو بلاگ در رویداد دوشنبه های استارت آپی صندوق نوآوری و شکوفایی ۵ استارت آپ محصولات نوآورانه خویش را درعرصه صنایع خلاق عرضه کردند.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا رویداد دوشنبه های استارت آپی صنایع خلاق با هدف جذب سرمایه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی امروز برگزار شد و طی آن ۵ استارت آپ محصول و مدل کسب و کار و نیازهای سرمایه گذاری خویش را به سرمایه گذاران حاضر و وبیناری رویداد عرضه کردند.
یکی از تیم های استارت آپی برای خدمات سلف سرویس حمل و نقل در بستر وب محصول خویش را معرفی نمود. سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۸۰۰ میلیون تومان در ازای ۸ درصد از سهام بود. این محصول با نوآوری در فرآیند بازاریابی و ایجاد بازار جدید از راه سرعت دهی و در دسترس بودن ۲۴ ساعته، عرضه خدمات به صورت سلف سرویس در بستر وب و حمل و نقل بین المللی به ۲ شیوه(زمینی و دریایی) فعالیت می کند.
یکی دیگر از تیم ها سامانه جامع و ابری برای مدیریت مراکز آموزشی را ارائه کرد. این سامانه با امکان ثبت برنامه کلاس، امکان پیش ثبت نام دانش آموزان و همینطور امکان صدور کارنامه میان ترم و آخر ترم، سبب تسهیل روند آموزش دانش آموزان شده است. سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۹۵۰ میلیون تومان بود.
عضو تیم دیگر استارت آپی این رویداد پلت فرم آموزش الکترونیک خویش را معرفی نمود. سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۶۰۰ میلیون تومان در ازای ۲۰ درصد از سهام بود. خصوصیت این استارت آپ افزایش اثربخشی در حوزه آموزش با عرضه محصولاتی نظیر کلاس مجازی، مدرسه و آموزشگاه مجازی و آزمون مجازی است.
علاوه بر آن تیم دیگری سامانه ای برای سرویس رزرواسیون آنلاین و نوبت دهی اینترنتی برای کسب و کار محصول ارائه کرد. خصوصیت این محصول عدم احتیاج به سخت افزار و نرم افزار، راه اندازی سریع و آسان، سیستم پرداخت امن، قابل استفاده برای طیف وسیعی از کسب و کارها، تقویم پیشرفته و هوشمند است. سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۲ میلیارد تومان در ازای ۱۵ درصد از سهام بود.
استارت آپ دیگری که متقاضی سرمایه در این رویداد بود، محصول خویش را در حوزه شبکه اجتماعی تجاری-آموزشی معرفی نمود. سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۵۰۰ میلیون تومان در ازای ۱۰ درصد از سهام بود. خصوصیت این محصول عرضه خدمات زیرساختی مانند چند زبانه بودن و امکان استفاده بین المللی و شامل اپلیکیشن و وب سایت با قابلیت پلت فرم فروش محصولات است.1400/03/11
10:44:23
5.0 / 5
1118
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱