معاون علمی رییس جمهور مطرح كرد

بازاریابی چالش جدی محصولات توانبخشی

بازاریابی چالش جدی محصولات توانبخشی

به گزارش لیمو بلاگ معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار داشت: محصولات دانش بنیان حوزه توانبخشی به سبب نداشتن پوشش بیمه ای بازار مناسبی ندارند.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا سورنا ستاری در حاشیه نمایشگاه ایران ساخت حوزه توانبخشی در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور رئیس بنیاد شهید در این نمایشگاه، حضور دکتر قاضی زاده هاشمی را به سبب پیگیری وی برای بازدید از دستاوردهای طرح های کلان معاونت علمی دانست.
وی حوزه توانبخشی را یکی از بخش های مغفول مانده در کشور دانست و اظهار نمود: عمده محصولاتی که در این عرصه تولید می شود پوشش بیمه ای ندارند، بدین جهت بازار مناسبی برای شرکت های فعال در این عرصه نمی توان متصور بود.
ستاری با اعلان اینکه دراین زمینه بازار مراکزی مانند بنیاد شهید در اختیار این شرکتها قرار می گیرد، تصریح کرد: بخش های تکنولوژی این حوزه با قراردادهایی که با شرکتها منعقد می شود، قابل توسعه است؛ ولی هر تکنولوژی برای توسعه نیاز به بازار دارد و این نگاه جدید در بنیاد شهید به وجود آمده است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اشاره کرد: استفاده از فناوری های جدید، رویکرد اقتصادی به حوزه دانش بنیان ها و اقتصاد دانش بنیان از رویکرد های جدی ما در معاونت علمی است و جا دارد از مدیریت جدید بنیاد شهید دراین زمینه تشکر و قدردانی کنم.
ستاری با اعلان اینکه علاوه بر حوزه توانبخشی نوآوری های زیادی در زمینه اجتماعی از طرف شرکت های دانش بنیان عرضه شده است، اظهار داشت: ما در خدمت مسؤولان هستیم تا این نوآوری ها را عرضه نماییم.
به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با در اختیار گرفتن سالن 37A واقع در نمایشگاه بین المللی مبادرت به برگزاری نمایشگاه دائمی از طرح های کلان این معاونت کرده است.
امروز توانمندی های شرکت های دانش بنیان در زمینه توانبخشی با حضور سید امیرحسین قاضی زاده، رئیس بنیاد شهید تبیین شد.

منبع:

1400/07/28
09:46:21
5.0 / 5
514
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳