شروع ثبت نام رویداد اینوتکس از امروز

شروع ثبت نام رویداد اینوتکس از امروز

لیمو بلاگ: ثبت نام یازدهمین دوره رویداد اینوتکس پارک فناوری پردیس از امروز یکشنبه 24 بهمن ماه شروع شده است و شرکت هایی که تا 14 اسفند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند، مشمول تخفیف 30 درصدی خواهند شد.


به گزارش لیمو بلاگ به نقل از ایسنا سجاد عباسی فشمی، دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس امروز در نشست خبری با موضوع "آغاز ثبت نام در یازدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2022) که بصورت آنلاین برگزار شد، از برگزاری این دوره از نمایشگاه اینوتکس از ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ آگاهی داد و اظهار داشت: باتوجه به شرایط شیوع بیماری ناشی از کرونا این نمایشگاه در فضای باز پارک فناوری پردیس و با حفظ پروتکلهای بهداشتی برگزار می شود.
وی با اشاره به جزییات برگزاری این نمایشگاه، اظهار نمود: ما برای پذیرش شرکت های دانش بنیان و فناور و خلاق در این نمایشگاه هیچ محدودیتی قائل نشدیم و هر مجموعه ای که در زمینه های نوآوری خدمات و یا محصولی را عرضه نموده باشد، می تواند در اینوتکس حضور یابد.
عباسی فشمی اشاره کرد: شرکتها برای حضور در این نمایشگاه نیاز است تا در سایت پارک پردیس ثبت نام کنند. ثبت نام در این نمایشگاه از امروز یکشنبه ۲۴ بهمن ماه شروع شده است و تا ۱۴ فرودین ماه سال آینده ادامه دارد.
دبیر نمایشگاه اینوتکس با تاکید بر این که ثبت نام سریع مشمول دریافت تخفیفات برای حضور در این نمایشگاه می شود، اشاره کرد: شرکت هایی که تا ۱۴ اسفند ماه سال جاری نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند، از تخفیف ۳۰ درصدی بهره مند خواهند شد.
وی افزود: علاوه بر آن شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه اینوتکس می توانند از حمایت ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت های خلاق از حمایت ۵۰ درصدی ستاد توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار شوند.
عباسی فشمی با اعلان اینکه در این نمایشگاه ۲۰ رویداد برگزار می شود، افزود: استیج اینوتکس با رویکرد بررسی موضوعات موجود در راه اندازی کسب وکار همچون این رویدادها است. استیج ایستگاه با رویکرد بررسی فناوری های آینده و تاثیر آن در زندگی از دیگر رویدادها است که برمبنای آن فناوری هایی چون "بلاکچین"، "اینترنت اشیا" و "بیگ دیتا" همچون فناوری های آینده هستند که در این رویداد مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرند.
دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس، از معرفی بالاترین های رقابت "اینوتکس پیچ" در حاشیه این رویداد آگاهی داد و اظهار داشت: یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، اینوتکس پیچ است که برای پنجمین سال، رقابتی بزرگ بین استارت آپ های سراسر کشور انجام می شود. اولین مرحله این رقابت ها که از دی ماه ۱۴۰۰ تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ برپا می شود، رقابتی میان استارت آپ ها در ۶ شهر "شیراز"، "قم"، "زنجان"، "تهران"، "کرمانشاه" و "سمنان" برگزار و ایده های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص خواهند شد.
وی افزود: در ادامه از استارت آپ های برگزیده شده در مرحله مقدماتی بمنظور حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ و شرکت در رقابت های نیمه نهایی و نهایی دعوت به عمل می آید.
سجادی اشاره کرد: در این مرحله استارت آپ ها ضمن بهره مندی از فرصت حضور در دوره پیش شتابدهی، امکان بهره مندی از خدمات ویژه از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم های پرداخت آنلاین بمنظور توسعه کسب وکار و آمادگی بیشتر جهت شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت.
دبیر نمایشگاه اینوتکس با اشاره به رویداد اینوتکس ریورس (Reverse Pitch)، اظهار داشت: این رویداد با رویکرد ارائه نیازهای فناورانه برگزار می گردد و طی آن صنعتگران و شرکت های مختلف به بیان نیازهای خود می پردازند و در بین حاضرین نیز از شرکت های فناور و کسانی که توانایی پاسخ دادن به این نیازها را دارند، دعوت می شود تا راهکارهای خودرا متناسب با نیاز مطرح شده عرضه کنند و این تبادل نیازها و توانمندی ها منجر به عقد قراردادهای همکاری خواهد شد.
منبع:

1400/11/25
08:31:15
5.0 / 5
399
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳