طی دو روز؛

دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت برگزار می گردد

دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت برگزار می گردد

لیمو بلاگ: دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت 9 الی 10 خردادماه به همت دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام می شود.به گزارش لیمو بلاگ به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این رویداد با همکاری دستگاهها و بخش های مختلف و با کارگزاری مرکز تبادل فناوری ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ۹ الی ۱۰ خرداد سال جاری در محل مرکز بین المللی همایش های رازی انجام خواهد شد.
هدف از این رویداد شناسایی و تجاری سازی محصولات و یا خدمات فناورانه در سه حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل و خوراک و نوشیدنی، می باشد.
این رویداد با موضوعات، جذب و شناسایی طرح های فناورانه جهت تجاری سازی، نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شرکت های دانش بنیان و فعال، رونمایی از محصولات فناورانه، نشست های تخصصی، دوره های توانمندسازی و بازآموزی گفتمان سلامت محور انجام می شود.
گفتنی است: مهلت ارسال طرح ها تا ۱۵ اردیبهشت سال جاری می باشد و علاقه مندان شامل فناوران و شرکت های فعال صنعتی جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به تارنمای Health.ideasbazaar.ir مراجعه کنند و یا با (دبیرخانه رویداد) ویا با شماره های ۶۶۱۷۵۹۳۷- ۰۲۱ و ۰۹۱۹۷۳۴۹۲۷۹ تماس حاصل نمایند.
دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امتداد اجرائی سازی و تحقق شعار سال و با هدف "مهار تورم و رشد تولید" محصولات و یا خدمات فناورانه سلامت محور مبادرت به برگزاری "دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت" کرده است.


1402/01/29
00:37:00
5.0 / 5
392
این مطلب لیمو بلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در لیموبلاگ
نظرات بینندگان لیموبلاگ در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴